2008.10.29. 16:26

Labdarúgás, Liga Kupa: Kecskeméti TE-Ereco - Baktalórántháza 4-0 (1-0)

A KTE a Tóth Z. - Koszó, Gyagya, Bagi, Farkas - Savic, Némedi, Alempijevic, Cukic - Montvai, Litsingi összeállításban kezdte a játékot.

kecskemetite.hu

A lila-fehérek a 31. percben Némedi 11-es góljával szerezték meg a vezetést (1-0). A szünetben Tomislav Sivic hármas cserét hajtott végre: Montvai helyett Ossila, Gyagya helyett Balázs, Koszó helyett Nagy József lépett pályára. Az 51. percben Litsingi növelte az előnyt (2-0). A 62. perctől Cukic helyett Menyhárt, Litsingi helyett Rusvay állt be. A 78. percben Savic szöglete Koskovits lábáról jutott a baktalórintháziak kapujába. Öngól! (3-0). A 90. percben Osilla fejessel állította be a végeredményt (4-0).