Búvárúszás, bowling, kosárlabda és asztalitenisz eredmények.

Borbély Károly

Bács bronzérmet szerzett, Székely negyedik lett a Világkupán

Búvárúszás
Két versenyzővel vett részt a hajdúszoboszlói Világkupán a Bácsvíz KVSC uszonyos szakosztálya. Székely Lilla 50 méteres búvárúszásban érte el a legjobb eredményt, a felnőttek versenyében negyedik lett, míg a férfiak versenyében Bács Ferenc 200 méteres uszonyos gyorsúszásban a harmadik helyen végzett.

Két mérkőzést nyert fölényesen a kecskeméti gárda

Bowling
Az Agrikon Malom KBSE az NB I-es bajnokságban az SSC Budapestet és a WSC Hotel Pólust is  3:0-ra verte. Az előbbi mérkőzésen Grosán Pál (8 pont, 771 fa), míg az utóbbin Orosz Máté (8 pont, 731 fa) volt a legjobb kecskeméti versenyző.

Sorozatban a negyedik bajnokiját nyerte meg a Kiskunfélegyháza

Kosárlabda
Az NB I/B-s női bajnokság megyei rangadóján a Kiskunfélegyházi KC 81–62-re (20-15, 18-17, 21-13, 22-17) győzött hazai pályán a Baja UKDSE együttese ellen. A KKC-nek ez volt sorozatban a negyedik győzelme.

A Spari és a Soltvadkert is betlizett

Asztalitenisz
A Kecskeméti Spartacus férfi csapata a Büki TK-tól idegenben, a Tatábányától hazai pályán kapott ki 7:0-ra az Extra Liga legutóbbi két fordulójában. Ugyanebben az osztályban a hölgyeknél: BSE – Akker Plus Soltvadkerti TE 6:1. A vadkerti győztes: Ambrus Tímea.