hirdetés

2021.04.19. 00:00

Operátori állás közvetlen buszjárattal

Versenyképes fizetésért operátorokat keres a dabasi székhelyű – jakuzzikat gyártó, szanitereket és szaunákat forgalmazó – Wellis Magyarország Zrt. Új dolgozói buszjáratai érintik Kecskemétet, Lajosmizsét, Felsőlajost, Ladánybenét, Ceglédet és Ceglédbercelt.

PR cikk

A Wellis Magyarország Zrt.-t 2003-ban alapította egy testvérpár. A néhány fős családi vállalkozásból induló cég, a közel két évtized alatt nemcsak hazánkban, hanem Európa-szerte és Amerikában is elismert vállalkozássá nőtte ki magát. Kiváló minőségű termékeik a több, mint 800 főt foglalkoztató – világszínvonalú technológiával felszerelt – dabasi gyárukban készülnek. Idei évben újabb fejlesztésük eredményeképp Ózdon nyitják meg második telephelyüket, ahol szintén 800 dolgozó foglalkoztatása a cél jövő év végére.

A Wellis cégpolitikájában kiemelt szempont a munkatársak megbecsülése, teljesítményük elismerése és jutalmazása. Ennek jegyében a bejelentett, versenyképes fizetés mellett a dolgozók prémiumra, bónuszokra és egyéb juttatásokra is számíthatnak eredményeik elismeréseképpen.

Nyitott pozíciókért kattintson a képre!

A kiegészítő jutalmak és ajándék között szerepel például az ingyenes étkezés, utazási támogatás, negyedévente vitamincsomag, céges rendezvények (karácsonyi buli, családi majális), ünnepek megtartása (nőnapi virág, mikulás csomag), az egyes részlegek teljesítményének megünneplése, Munkatárs Ajánló Program. Mindezek mellett saját dolgozói buszjáratokkal biztosítják a bejutást a környező településekről. Év végén pedig, a cég arculatához igazodva, medence/medencék kerülnek kisorsolásra a munkavállalók között.

Operátorként a következő feladatokat kell ellátni.

Feladatok:

• Medencékbe fúvókák beszerelése, csőrendszer kiépítése, vagy

• Medencék, hajtó motorjának beszerelése vagy

• A medencék mozgatása, kitakarítása, csomagolása.

Operátorként a következő elvárásoknak kell megfelelni.

Elvárások:

• Legalább 8 általános iskolai végzettség

• Fizikai munkabírás

• Megbízható, pontos munkavégzés

Az operátori állásra a következő elérhetőségeken lehet jelentkezni:

Tel: 06-20/264-4109

Címkék#PR#wellis

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a baon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában