MLS

2018.04.09. 10:15

Sallói gólt lőtt, legyőzték Ibráékat

Sallói Dániel góljának is köszönhetően a Sporting Kansas City idegenben 2-0-ra legyőzte a Los Angeles Galaxyt az észak-amerikai labdarúgó-bajnokság (MLS) vasárnapi játéknapján.

Zlatan Ibrahimovic from LA Galaxy (R) plays past Daniel Salloi of Sporting Kansas City during their Major League Soccer (MLS) game at the StarHub Center in Los Angeles, California, on April 08, 2018. Sporting Kansas City went on to win 2-0. / AFP PHOTO / Mark Ralston

Forrás: AFP PHOTO

Fotó: Mark Ralston

A 21 éves magyar támadó az 57. percben egy szöglet után talált be, ezzel a góllal szerezte meg a vezetést a Kansas. Öt perccel később megduplázta előnyét a vendégcsapat, s a Galaxynél hiába állt be a debütálása során duplázó Zlatan Ibrahimovic, ő sem tudott segíteni együttesén.

Sallói szezonbeli első gólját szerezte, a nyugati főcsoport élén álló Sportingnak ez volt hatodik találkozóján a negyedik győzelme.

Borítókép: Sallói Ibrahimoviccsal szemben az összecsapáson