Kék hírek, bulvár
2011.04.26. 14:52
Még a betontuskókat is felszedték a tolvajok
Ismeretlenek 22 darab, egyenként közel két méteres síndarabot loptak el hétvégén a kiskunhalasi vásártérről - kaptuk a tájékoztatást Bagi Bertalantól, a Városgazda Zrt. vásártérért felelős ágazatvezetőjétől.
Zs. D.
A vasdarabokat területek elválasztására használták, azokat betonnal rögzítették a talajban. Mint megtudtuk: az öntöttvas síndarabokat betontuskóstól szedték fel a földből a tolvajok.
– A lopással százezres nagyságrendű kár érte a céget – mondta el Bagi Bertalan, aki hozzátette: a rendőrségi feljelentésen túl a Városgazda munkatársai a környék fémfelvásárlóit is megkérdezik, hogy nem akart-e valaki síndarabokat eladni nekik.
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a baon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Feliratkozom a hírlevélre