Kék hírek, bulvár
2011.02.11. 17:32
Cigarettával bélelték a kisteherautó ajtaját
Több ezer doboz cigaretta került elő egy román kisteherautó ajtajának hőszigetelő lemeze mögül Röszkén.
Dh-online
A röszkei határkirendeltségen belépésre jelentkező román férfi azt mondta, hogy hazafelé tart, és bejelenteni való árut nem visz magával. A pénzügyőrök a jármű tételes vizsgálata során megbontották a jármű egyik ajtaját, s annak hőszigetelő lemeze mögül összesen 3510 doboz, szerb adójeggyel ellátott cigaretta került elő – írta a Dunaújvárosi Hírlap online.
A pénzügyőrök a mintegy 2,5 millió forint értékű szállítmányt lefoglalták. A román férfi ellen csempészet megalapozott gyanúja miatt eljárást indítottak.
Ezek is érdekelhetik
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a baon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Feliratkozom a hírlevélre