Kék hírek, bulvár

2008.03.09. 14:00

Traffipax-menetrend Bács-Kiskunban: március 10. - 16.

Baon.hu

MRFK Közlekedésrendészeti Osztály, Forgalomellenőrző Alosztály   
   
Március 10. hétfő 

09.00 - 10.30 Kiskunfélegyháza, Szegedi út
10.30 - 12.00 Kiskunfélegyháza, Majsai út
13.00 - 14.30 Kiskunfélegyháza, Alpári út
14.30 - 16.00 Gátér, Petőfi Sándor utca
16.00 - 17.30 Kunszállás, Kossuth utca
   
Március 11. kedd

09.00 - 10.30 44-es főút, 33.4 km
10.30 - 12.00 44-es főút, 18.2 km
13.00 - 14.30 44-es főút, 3.0 km
14.30 - 16.00 Kecskemét, Szent László körút
16.00 - 17.30 Kecskemét, Mindszenti körút
   
Március 12. szerda

09.00 - 10.30 Kecskemét, Szent László körút
10.30 - 12.00 Kecskemét, Kiskőrösi út
13.00 - 14.30 Kecskemét, Csabay G. körút
14.30 - 16.00 Kecskemét, Budai út
16.00 - 17.30 Kecskemét, Kurucz körút
   
Március 13. csütörtök 

09.00 - 10.30 Kecskemét, Szegedi út
10.30 - 12.00 Kecskemét, Szent László körút
13.00 - 14.30 Kecskemét, Mindszenti körút
14.30 - 16.00 Kecskemét, Csabay G. körút
16.00 - 17.30 Kecskemét, Helvéciai út
   
Március 14. péntek

09.00 - 10.30 Tiszabög, Fő utca
10.30 - 12.00 Tiszakécske, Szolnoki út
13.00 - 14.30 Kerekdomb, Fő utca
14.30 - 16.00 44-es főút, 18.2 km
16.00 - 17.30 44-es főút, 11. km 
  
Március 15. szombat

09.00 - 10.30 Tiszaalpár, Ady E. utca
10.30 - 12.00 Tiszaalpár, Hunyadi utca
13.00 - 14.30 Tiszaalpár, Alkotmány utca
14.30 - 16.00 Tiszaalpár, Mátyás Király utca
16.00 - 17.30 44-es főút, 4. km
  
Március 16. vasárnap

09.00 - 10.30 Kiskunfélegyháza, Izsáki út
10.30 - 12.00 Kiskunfélegyháza, Majsai  út
13.00 - 14.30 Tiszaalpár, Belterület
14.30 - 16.00 Lakitelek, Belterület
16.00 - 17.30 44-es főút, 18.2 km


Kecskeméti Rendőrkapitányság  

Március 10. hétfő 

06.50-08.00 
Külön terv szerinti mérés
  
Március 11. kedd

06.50-08.00 
Külön terv szerinti mérés
  
Március 12. szerda

06.50-08.00 
Külön terv szerinti mérés
  
Március 13. csütörtök

06.50-08.00 Lajosmizse, Dózsa Gy. út 
08.10-09.00 Lajosmizse, Kossuth L. utca
09.10-10.10 5-ös főút, 62-66. km
10.20-11.20 Kerekegyháza, Fő utca
11.30-12.30 Kerekegyháza, Dózsa Gy. út
12.40-13.40 5214-es út 
14.30-15.30 Ágasegyháza, Rákóczi u.
15.40-16.40 44-es főút, 18. km 
  
Március 14. péntek 

06.50-08.00 Kecskemét, István király körút
08.10-09.00 Kecskemét, Mátyás király körút  
09.10-10.10 Kecskemét, Szegedi út (Mazda Dakó) 
10.20-11.20 Kecskemét, Szent László körút
11.30-12.30 Kecskemét, Nagy Lajos király körút 
12.40-13.40 Kecskemét, Budai út 
14.30-15.30 Kecskemét, Boróka utca
15.40-16.40 52-es főút, 6.5 km 
  
Március 15. szombat

06.50-08.00 
Egyéb közlekedésrendészeti tevékenység
    
Március 16. vasárnap 

06.50-08.00 54-es főút, Jakabszállás 
08.10-09.00 Jakabszállás, Petőfi Sándor utca 
09.10-10.10 54-es főút, Jakabszállás
10.20-11.20 54-es főút, 5-12. km 
11.30-12.30 44-es főút, 18. km
12.40-13.40 Kecskemét, 52-es főút, 6.5 km   
14.30-15.30 Kecskemét, Hetényegyháza, Kossuth L. u.
15.40-16.40 Hetényegyháza, 5218-as út, 9.-14. km


Bajai Rendőrkapitányság
  

Március 10. hétfő

07.10-07.50 Iskola
08.10-10.10 Csávoly belterület, Dózsa Gy. utca, 55-ös főút, 84.8 km
10.20-11.20 Felsőszentiván belterület, Szabadság utca, 55-ös főút
12.15-13.20 Baja belterület, Szegedi út (55-ös út)
13.30-14.30 Baja belterület, Szabadság utca
14.40-15.30 Baja belterület, Monostori út 40.

Március 11. kedd 

07.00-08.00 Iskola
08.20-10.30 Nemesnádudvar belterület, 54-es főút, 86-87.5 km
10.40-11.20 Sükösd külterület, 54-es út, 91.3 km
12.15-13.20 Baja belterület, Dózsa Gy. út 257 (malom)
13.30-14.30 Baja belterület, 551-es út (Faház)
14.40-15.20 Baja Szegedi út

Március 12. szerda 

07.00-08.00 Iskola
08.15-09.40 Sükösd belterület, Dózsa György út
09.50-11.00 Érsekcsanád belterület, Dózsa Gy. út 145. (51-es főút)
11.45-12.35 Baja belterület, Szegedi út (Mol kút)
13.45-15.20 Baja belterület, Szabadság utca

Március 13. csütörtök

07.00-08.00 Iskola
08.10-09.40 Baja belterület, Dózsa György út (51-es főút)
09.50-11.20 Baja belterület, Dózsa György út 257.
12.15-13.30 Baja belterület, 551-es út, 101 km (Faház)
13.40-15.30 Baja belterület, 55-ös út, 102.5 km

Március 14. péntek

07.00-08.00 Iskola
08.10-10.00 Baja belterület, Monostori út 40.
10.10-11.20 Bátmonostor belterület, Mátyás király utca 32.
12.15-13.30 Nagybaracska belterület, Dózsa György utca 55.
13.40-15.20 Bátmonostor belterület, 51-es út, 171. km


Március 15. szombat
 
08.20-09.30 Nemesnádudvar belterület, 54-es főút, 86-87.5 km
09.40-11.20 Sükösd külterület, 54-es út, 91.3 km
12.20-13.30 Érsekcsanád belterület, Dózsa György út (51-es főút)
13.40-15.30 Baja belterület, Dózsa György út, 51-ös főút

Március 16. vasárnap

08.15-09.30 Baja belterület, Szegedi út (Mol kút)
09.40-11.20 Baja külterület, 55-ös út, 97.3 km 
12.10-13.25 Csávoly belterület, 55-ös út, 84.8 km
13.35-14.25 Felsőszentiván belterület, Szabadság utca
14.45-15.20 Baja belterület, 551-es út (Faház)


Kalocsai Rendőrkapitányság  

Március 10. hétfő 

09,00-09,40 Solt, 52-es út, Kecskeméti út
10,20-11,00 Solt, 51-es út, Vecsei út
11,30-12,20 Solt, 52-es út, Kecskeméti út
13,20-14,10 Solt, 51-es út, Kossuth út     
15,40-16,40 Solt, 51-es út, Kecskeméti út 
  
Március 11. kedd 

12,40-13,30 Dunapataj, Hartai út
13,40-14,30 Dunapataj, Kalocsai út    
14,50-15,40 Dunapataj külterület, 51-es út
16,00-16,50 Dunapataj, Hartai út
  
Március 12. szerda

10,00-10,40 Kalocsa, Bátyai út                     
11,00-11,40 Kalocsa, Foktői út      
13,20-14,10 Kalocsa, Bátyai út                  
14,40-15,00 Kalocsa, Szőlőkköze u.
15,20-16,00 Kalocsa, Miskei út   
  
Március 13. csütörtök

09,30-10,20 Kalocsa, Bátyai út   
10,50-11,40 Kalocsa, Pataji út  
13,00-13,50 Kalocsa, Miskei út      
14,20-15,00 Kalocsa, Kossuth L. u.
15,20-16,10 Kalocsa, Pataji út    
  
Március 14. péntek

08,40-09,30 Kalocsa, Negyveni u.  
10,10-11,00 Kalocsa, Pataji út              
11,30-12,10 Kalocsa, Foktői út                  
13,10-14,00 Kalocsa, Miskei út    
14,30-15,20 Kalocsa, Bátyai út
15,40-16,20 Kalocsa, Kossuth L. u. 
  
Március 16. vasárnap 

09,00-09,40 Solt, 52-es út, Kecskeméti út
10,20-11,00 Solt, 51-es út, Vecsei út
11,30-12,20 Solt, 52-es út, Kecskeméti út
13,20-14,10 Solt, 51-es út, Kossuth  út     
15,40-16,40 Solt, 51-es út, Kecskeméti út 


Kiskőrösi Rendőrkapitányság  


Március 10. hétfő

08.15-09.00 Kiskőrös, Izsáki út
09.15-10.00 Kiskőrös, Szendrey utca
10.15-11.00 Kiskőrös, Rákócz út
11.15-12.00 Kiskőrös, József A. út
13.00-14.30 Kiskőrös, Petőfi út
15.00-16.30 Kiskőrös, Dózsa Gy. út
  
Március 11. kedd


08.30-09.30 Izsák, Kiskőrösi út
09.45-10.45 Izsák, Kecskeméti út
11.00-12.00 Izsák, Kossuth út
13.00-14.30 Kiskőrös, Petőfi út
15.00-16.30 Kiskőrös, Dózsa Gy. út
  
Március 12. szerda 

08.15-09.15 Imrehegy, 5309-es út, Kiskunhalas felől mérés
09.30-10.30 Imrehegy, 5309-es út, Kecel felől mérés
11.00-12.00 Kecel, 54-es főút, Kossuth út
13.00-14.30 Kiskőrös, Petőfi út
15.00-16.30 Kiskőrös, Dózsa Gy. út
  
Március 13. csütörtök 

08.15-09.00 Kiskőrös, Izsáki út
09.15-10.00 Kiskőrös, Szendrey utca
10.15-11.00 Kiskőrös, Rákócz út
11.15-12.00 Kiskőrös, József A. út
13.00-14.30 Kiskőrös, Petőfi út
15.00-16.30 Kiskőrös, Dózsa Gy. út
  
Március 14. péntek 

08.00-09.30 Bócsa, Kossuth utca
09.45-11.00 Bócsa, Boróka utca
11.15-12.00 Bócsa, Kecskeméti út
13.00-14.30 Kiskőrös, Dózsa Gy. út
15.00-16.30 Kiskőrös, Petőfi út
  
Március 15.  szombat
A Nemzeti Ünnep miatt mérés szünetel
  
Március 16. vasárnap 

08.30-09.30 Akasztó, 53-as főút, Fő út
09.45-10.45 Akasztó, 5306-os út, Csengődi út
11.00-12.00 Akasztó, Szent István utca
13.00-14.30 Csengőd, 5306-os út, Petőfi S. út
15.00-16.30 Soltszentimre, 5217-es út, Szent Imre út


Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság
  

Március 10. hétfő

10.00-11.20 Petőfiszállás, Kossuth utca
11.30-12.50 Petőfiszállás, Szentkúti út
13.30-14.50 Pálmonostora, Petőfi Sándor utca
15.00-17.00 Pálmonostora, Táncsics utca
  
Március 11. kedd 

08.00-09.20 Kiskunfélegyháza, Alpári út
09.30-10.40 Kiskunfélegyháza, Izsáki út
10.50-12.00 Kiskunfélegyháza, Nefelejcs utca
12.30-14.00 Kiskunfélegyháza, Majsai út
  
Március 12. szerda

09.00-10.20 Bugac, Félegyházi utca
10.30-11.50 Bugac, 54102-es út, 9.6 km
12.00-13.00 Bugac, 5407-es út, 8. km
13.40-15.00 Bugac, Félegyházi utca
  
Március 13. csütörtök 

08.00-09.20 Kiskunfélegyháza, Izsáki út
09.30-10.40 Kiskunfélegyháza, Majsai út
10.50-12.00 Kiskunfélegyháza, Alpári út
12.30-14.00 Kiskunfélegyháza, Szentesi út
  
Március 14. péntek

10.00-11.20 Kiskunfélegyháza, 5-ös főút, 106. km
11.30-12.50 Kiskunfélegyháza, 5-ös főút, 108.6 km
13.30-14.50 Kiskunfélegyháza, Dr. Holló Lajos utca
15.00-17.00 Kiskunfélegyháza, Szegedi út
  
Március 15. szombat 

08.00-09.20 Kunszállás, 5401-es út
09.30-10.40 Fülöpjakab, 5401-es út
10.50-12.00 Kiskunfélegyháza, Bugaci út
12.30-14.00 Kiskunfélegyháza, Izsáki út
  
Március 16. vasárnap 

08.00-09.20 Kiskunfélegyháza, Izsáki út
09.30-10.40 Kiskunfélegyháza, Majsai út
10.50-12.00 Kiskunfélegyháza, Alpári út
12.30-14.00 Kiskunfélegyháza, Szentesi út


MRFK Közlekedésrendészeti Osztály, Autópálya Alosztály
   
   

Március 10. hétfő 

09.00-11.30 M5-ös autópálya, bal pálya, 106.5 km
15.00-16.00 M5-ös autópálya, bal pálya, 106.5 km    

Március 11. kedd


09.00-11.30 M5-ös autópálya, bal pálya, 106.5 km
15.00-16.00 M5-ös autópálya, bal pálya, 106.5 km 
   
Március 12. szerda 

09.00-11.30 M5-ös autópálya, bal pálya, 106.5 km
15.00-16.00 M5-ös autópálya, bal pálya, 106.5 km    

Március 13. csütörtök 

09.00-11.30 M5-ös autópálya, bal pálya, 106.5 km
15.00-16.00 M5-ös autópálya, bal pálya, 106.5 km 
   
Március 14. péntek

09.00-11.30 M5-ös autópálya, bal pálya, 106.5 km
15.00-16.00 M5-ös autópálya, bal pálya, 106.5 km    

Március 15. szombat 

09.00-11.30 M5-ös autópálya, bal pálya, 106.5 km
15.00-16.00 M5-ös autópálya, bal pálya, 106.5 km     

Március 16. vasárnap


09.00-11.30 M5-ös autópálya, bal pálya, 106.5 km
15.00-16.00 M5-ös autópálya, bal pálya, 106.5 km

Címkék#traffipax
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a baon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a baon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!