Hírek

2011.12.14. 13:08

Foci NB I: itt a tavaszi menetrend

Az Magyar Labdarúgó Szövetség nyilvánosságra hozta az OTP Bank Liga tavasz menetrendjét. A 30. forduló mérkőzéseinek pontos kezdési időpontját csak a 29. kört követően határozzák meg.

BAMA

    18. forduló:
    március 2., péntek:
Vasas-Híd – Budapest Honvéd 18 ó
    március 3., szombat:
ZTE FC–Pécsi MFC 15 ó  
Haladás Sopron Bank–Győri ETO FC 15 ó
Újpest FC–FGSZ Siófok 16 ó  
Lombard Pápa Termál FC-MVM Paks 17 ó  
Videoton FC–Kaposvári Rákóczi 17:30 ó
    március 4., vasárnap:
Kecskeméti TE–Diósgyőri VTK 16 ó
Ferencváros – DVSC-TEVA 18 ó

    19. forduló:
    március 9., péntek:
Győri ETO FC–FGSZ Siófok 18 ó
    március 10., szombat:
Budapest Honvéd–ZTE FC 15 ó
Kaposvári Rákóczi–Lombard Pápa Termál FC 16 ó
MVM Paks–Újpest FC 16 ó 
Haladás Sopron Bank – Vasas-Híd 16 ó  
DVSC-TEVA - Kecskeméti TE 17:30 ó
Pécsi MFC-Ferencváros 16 ó
    március 11., vasárnap:
Diósgyőri VTK–Videoton FC 18 ó
   
    20. forduló:

    március 16., péntek:
Újpest FC–Kaposvári Rákóczi 18 ó
    március 17. szombat:
Vasas-Híd – Győri ETO FC 15 ó
Kecskeméti TE–Pécsi MFC 16 ó  
FGSZ Siófok–MVM Paks 16 ó  
Lombard Pápa Termál FC–Diósgyőri VTK 17 ó  
ZTE FC-Haladás Sopron Bank 17:30 ó
    március 18., vasárnap:
Videoton FC – DVSC-TEVA 16 ó
Ferencváros-Budapest Honvéd 18 ó

    21. forduló:
    március 23., péntek:
Budapest Honvéd–Kecskeméti TE 18 ó
    március 24., szombat:
DVSC-TEVA - Lombard Pápa Termál FC 15 ó
Kaposvári Rákóczi–FGSZ Siófok 17 ó  
Vasas-Híd – ZTE FC 17 ó  
Pécsi MFC–Videoton FC 17 ó  
Diósgyőri VTK–Újpest FC 17:30
    március 25., vasárnap:
Győri ETO FC–MVM Paks 16 ó
Haladás Sopron Bank–Ferencváros 18 ó

    22. forduló:
    március 30., péntek:
FGSZ Siófok–Diósgyőri VTK 18 ó
    március 31., szombat:
ZTE FC–Győri ETO FC 15 ó
Lombard Pápa Termál FC–Pécsi MFC 17 ó  
Kecskeméti TE–Haladás Sopron Bank 17 ó  
Videoton FC-Budapest Honvéd 17:30 ó
MVM Paks–Kaposvári Rákóczi 18 ó  
    április 1., vasárnap:
Újpest FC – DVSC-TEVA 16 ó
Ferencváros - Vasas-Híd 18 ó
   
    23. forduló:
    április 6., péntek:
Győri ETO FC–Kaposvári Rákóczi 18 ó
    április 7., szombat:
DVSC-TEVA - FGSZ Siófok 15 ó
Vasas–Híd - Kecskeméti TE 17:30 ó
Pécsi MFC–Újpest FC 18 ó  
Diósgyőri VTK–MVM Paks 18 ó 
Haladás Sopron Bank–Videoton FC 18 ó  
    április 8., vasárnap:
Budapest Honvéd–Lombard Pápa Termál FC 16 ó
ZTE FC–Ferencváros 18 ó

    24. forduló:
    április 13., péntek:
Kaposvári Rákóczi–Diósgyőri VTK 18 ó
    április 14., szombat:
MVM Paks – DVSC-TEVA 15 ó
FGSZ Siófok–Pécsi MFC 16 ó 
Kecskeméti TE–ZTE FC 17 ó 
Újpest FC–Budapest Honvéd 17:30
Lombard Pápa Termál FC–Haladás Sopron Bank 18 ó 
    április 15., vasárnap:
Videoton FC – Vasas-Híd 16 ó 
Ferencváros-Győri ETO FC 18 ó
   
    25. forduló:
    április 20., péntek:
Budapest Honvéd–FGSZ Siófok 18 ó
    április 21., szombat:
ZTE FC–Videoton FC 15 ó
DVSC-TEVA - Kaposvári Rákóczi 17:30 ó
Haladás Sopron Bank–Újpest FC 18 ó  
Pécsi MFC–MVM Paks 18 ó  
Vasas-Híd - Lombard Pápa Termál FC 18 ó  
    április 22., vasárnap:
Győri ETO FC–Diósgyőri VTK 16 ó
Ferencváros-Kecskeméti TE 18 ó

    26. forduló:
    április 27., péntek:
MVM Paks–Budapest Honvéd 18 ó
    április 28., szombat:
Kecskeméti TE–Győri ETO FC 15 ó
Újpest FC – Vasas-Híd 17:30 ó
Kaposvári Rákóczi–Pécsi MFC 18 ó  
Lombard Pápa Termál FC–ZTE FC 18 ó  
FGSZ Siófok–Haladás Sopron Bank 18 ó  
    április 29., vasárnap:
Diósgyőri VTK – DVSC-TEVA 16 ó
Videoton FC–Ferencváros 18 ó
       
    27. forduló:
    május 4., péntek:
Pécsi MFC–Diósgyőri VTK 18 ó
    május 5., szombat:
Kecskeméti TE–Videoton FC 15 ó
Haladás Sopron Bank–MVM Paks 17 ó 
Vasas-Híd – FGSZ Siófok 17 ó  
ZTE FC–Újpest FC 17 ó 
Budapest Honvéd–Kaposvári Rákóczi 17:30 ó
    május 6., vasárnap:
Ferencváros–Lombard Pápa Termál FC 16 ó
Győri ETO FC – DVSC-TEVA 18 ó
       
    28. forduló:
    május 11., péntek:
MVM Paks – Vasas-Híd 18 ó
    május 12., szombat:
Újpest FC–Ferencváros 15 ó
DVSC-TEVA - Pécsi MFC 17:30 ó
FGSZ Siófok–ZTE FC 18 ó  
Kaposvári Rákóczi–Haladás Sopron Bank 18 ó  
Lombard Pápa Termál FC–Kecskeméti TE 19 ó  
    május 13., vasárnap:
Videoton FC–Győri ETO FC 16 ó
Diósgyőri VTK–Budapest Honvéd 18 ó


        
    29. forduló:
    május 18., péntek:
Kecskeméti TE–Újpest FC 18 ó
Győri ETO FC–Pécsi MFC 20 ó
    május 19., szombat:
Videoton–Lombard Pápa Termál FC 15 ó
Vasas-Híd – Kaposvári Rákóczi 15 ó  
ZTE FC–MVM Paks 15 ó 
Haladás Sopron Bank–Diósgyőri VTK 15 ó  
    május 20., vasárnap:
Budapest Honvéd – DVSC-TEVA 16 ó
Ferencváros-FGSZ Siófok 18 ó
   
    30. forduló:
    május 26., szombat:   
Pécsi MFC–Budapest Honvéd    
Újpest FC–Videoton FC    
FGSZ Siófok–Kecskeméti TE    
MVM Paks–Ferencváros    
Kaposvári Rákóczi–ZTE FC    
Diósgyőri VTK – Vasas-Híd    
DVSC-TEVA - Haladás Sopron Bank    
Lombard Pápa Termál FC–Győri ETO FC

-->

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a baon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a baon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a baon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!