Hírek
2004.12.03. 06:38
Egy pont levonás az MTK csapatától
BAMA
A Magyar Labdarúgó Liga versenybizottsága egy pont levonással sújtotta az MTK csapatát. A kék-fehérek jelentős összeggel tartoznak korábbi edzőjüknek, Egervári Sándornak. A Vasas jelenlegi szakvezetője nem tudott megállapodni volt klubjával.
– Fegyelmi bizottságunk már szeptember 10-én döntött, megállapította, hogy Egervári Sándort megilleti az általa kért pénz – nyilatkozta a Reggelnek Margitai Zoltán, az MLL szervezési és szakmai osztályvezetője. – A határozat ellen az MTK fellebbezett, de eredménytelenül, és a döntés október 22-én jogerőre emelkedett. A mérkőzésenkénti egy pont levonása addig tart, amíg a klub nem fizet.
Ezek is érdekelhetik
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a baon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Feliratkozom a hírlevélre