Labdarúgás

2025.05.20. 16:16

Eldőlt, hol lesz a vármegyei kupadöntő

Kedden délután tartották meg az MLSZ Bács-Kiskun Vármegyei Igazgatóságán azt a sorsolást, amely arról döntött, hogy hol rendezik meg a 2024/25-ös idény vármegyei kupadöntőjét. A két döntős, a Jánoshalma és a Solt is pályázott a finálé megrendezésére, és a sorsolás végül a Soltnak kedvezett.

Május 14-én, a vármegyei kupa 6. fordulójában dőlt el, hogy a Jánoshalmi SE és a Solti FC vívhatja meg a 2024/25-ös Bács-Kiskun vármegyei kupa döntőjét.

vármegyei kupa, döntő, Jánoshalma, Solt,
A vármegyei kupa 2023/24-es döntőjének a lefújását követő pillanatokban így örült a győztes Lajosmizse. 
Fotó: Szentirmay Tamás

Az MLSZ Bács-Kiskun Vármegyei Igazgatósága idén is követte az elmúlt években kialakult hagyományt: lehetőséget adott mindkét döntősnek arra, hogy pályázzon a döntő megrendezésére. Ahogyan eddig minden alkalommal, most is mindkét fél jelezte, hogy szívesen otthont adna a finálénak, így a helyszínről ismét sorsolás döntött. A sorsolást kedden délután tartották meg, és Fortuna ezúttal a vármegyei osztályú újonc Soltnak kedvezett.

A vármegyei kupa döntőjét tehát június 7-én, szombaton, 17 óra 30 perces kezdettel rendezik meg Solton, a Solti FC és a Jánoshalmi SE részvételével.

 

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a baon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!