Röplabda

2022.12.04. 18:20

Megnyerte a Kecskemét az örökrangadót

Örökrangadót vívott a Kecskeméti RC a férfi röplabda Extraligában, ugyanis a Fino Kaposvárt fogadta a hírös városi gárda. Nagy József csapata 3–1 arányban nyerte a mérkőzést.

Archív-felvétel

Fotó: Bús Csaba /

A Kecskeméti RC a Fino Kaposvárt fogadta a férfi röplabda Extraliga alapszakaszában, a 10. fordulóban. Nagy József csapata meg tudta ismételni az őszi harmadik fordulóban, a somogyi megyeszékhelyen elért bravúrt, ugyanis ezúttal is legyőzték a Kaposvárt. A 25:18 és 25:19 arányban hozott első két szett után a Kaposvár szépíteni tudott ugyan egy szoros játszmában – ezt 25:22-re nyerték a vendégek –, a kecskemétiek azonban a negyedik szettet – szintén 25:.22-es aránnyal – hozva megnyerték a találkozót.

Kecskeméti RC–Fino Kaposvár 3–1 (-18, -19, 22, -22)