2022.12.11. 20:30

Kikapott a Kistext vendégeként a Kecskeméti RC

A sereghajtó Kistext JP Auto Mercedes vendége volt a Kecskeméti RC vasárnap este a férfi röplabda NB I.-ben, az Extraligában. A mérkőzést a hazaiak nyerték 3–1 (22, -22, -20, -20) arányban.

Archív felvétel

A első szett után még nem úgy nézett ki, hogy egy igen kellemetlen vereség elé néz a hírös városi gárda, azt ugyanis 25:22 arányban még megnyerték Nagy József tanítványai. A folytatásban azonban már csak a hazaiak számára termett babér a pályán. A második játszma végeredménye szintén 25:22 lett, csakhogy akkor már a Kistext javára, a következő két szettet pedig szintén a fővárosiak nyerték meg, egyaránt 25:20 arányban. A Kistext ezzel megszerezte az idei bajnokságban az első győzelmét.