Labdarúgás

2022.08.09. 19:33

Elkészült a megye három északi csoportjának a sorsolása

Tizenhat csapat viaskodik augusztus végétől a megyei hharmadosztályú labdarúgó bajnokság Északi csoportjában. Azu első fordulót az augusztus 27-28-ára eső hétvégén vívják meg a csapatok, és december első hétvégéjén zárul a csapatok létszámát tekintve a megyei bajnokságok legnépesebb csoportjában az őszi idény.

Vincze Miklós

A Ladánybene csapata

Fotós: Vincze Miklós

1.forduló, augusztus 27-28.
Szombat, 17.00:
SC Hírös-Ép Egyesület II.–Fülöpjakab
Ballószögi FK–TRD Szabadszállás
Bugac KSE–Jakabszállás KSE
Fülöpszállási SE–Jászszentlászlói SE
Vasutas SK–Kerekegyházi E II.
Pálmonostora SE–Tiszaug KSE
Városföldi SE–Ladánybenei LC
Helvéciai SE–Katonatelepi SE

2. forduló, szeptember 3-4.
Szombat, 16.30:
Ladánybene–SC Hírös-Ép II.
Fülöpjakab–Helvécia
Katonatelep–Pálmonostora
Tiszaug–Vasutas SK
Jászszentlászló–Bugac
Szabadszállás–Városföld
Vasárnap, 16.30: 
Kerekegyháza II.–Fülöpszállás
Jakabszállás–Ballószög

3. forduló, szeptember 10-11.
Szombat, 10:
SC Hírös-Ép II.–Városföld
Szombat, 16.30:
Ballószög–Jászszentlászló
Bugac–Kerekegyháza II.
Fülöpszállás–Tiszaug
Vasutas SK–Katonatelep
Pálmonostora–Fülöpjakab
Szabadszállás–Jakabszállás.
Vasárnap, 16.30:
Helvécia–Ladánybene.

4. forduló, szeptember 17-18.
Szombat, 10:
SC Hírös-Ép II.–Szabadszállás
Szombat, 16.00:
Városföld–Helvécia
Ladánybene–Pálmonostora
Fülöpjakab–Vasutas SK
Katonatelep–Fülöpszállás
Tiszaug–Bugac
Jászszentlászló–Jakabszállás
Vasárnap, 16.00:
Kerekegyháza II.–Ballószög

5. forduló, szeptember 24-25.
Szombat, 16.00:
Ballószög–Tiszaug
Bugac–Katonatelep
Fülöpszállás–Fülöpjakab
Vasutas SK–Ladánybene
Pálmonostora–Városföld
Szabadszállás–Jászszentlászló
Vasárnap, 16.00:
Helvécia–SC Hírös-Ép II.
Jakabszállás–Kerekegyháza II.

6. forduló, október 1-2.
Szombat, 10.00:
SC Hírös-Ép II.–Pálmonostora
Szombat, 15.00:
Városföld–Vasutas SK
Ladánybene–Fülöpszállás
Fülöpjakab–Bugac
Katonatelep–Ballószög
Tiszaug–Jakabszállás
Vasárnap, 15.00:
Helvécia–Szabadszállás
Kerekegyháza II.–Jászszentlászló

7. forduló, október 8-9.
Szombat, 15.00:
Ballószög–Fülöpjakab
Bugac–Ladánybene
Fülöpszállás–Városföld
Vasutas SK–SC Hírös-Ép II.
Pálmonostora–Helvécia
Jászszentlászló–Tiszaug
Szabadszállás–Kerekegyháza II.
Vasárnap, 15.00:
Jakabszállás–Katonatelep.

8. forduló, október 16.
Vasárnap, 10.00: 
SC Hírös-Ép II.–Fülöpszállás
Vasárnnap, 14.30:
Pálmonostora–Szabadszállás
Helvécia–Vasutas SK
Városföld–Bugac
Ladánybene–Ballószög
Fülöpjakab–Jakabszállás
Katonatelep–Jászszentlászló
Tiszaug–Kerekegyháza II.

9. forduló, október 22.
Szombat, 14.30:
Ballószög–Városföld
Bugac–SC Hírös-Ép II.
Fülöpszállás–Helvécia
Vasutas SK–Pálmonostora
Kerekegyháza II.–Katonatelep
Jászszentlászló–Fülöpjakab
Jakabszállás–Ladánybene
Szabadszállás–Tiszaug

10. forduló, október 29-30.
Szombat, 10.00:
SC Hírös-Ép II.–Ballószög
Szombat, 14.30:
Vasutas SK–Szabadszállás
Pálmonostora–Fülöpszállás
Városföld–Jakabszállás
Ladánybene–Jászszentlászló
Fülöpjakab–Kerekegyháza II.
Katonatelep–Tiszaug
Vasárnap, 13.30:
Helvécia–Bugac

11. forduló, november 5-6.
Szombat, 13.30:
Ballószög–Helvécia
Bugac–Pálmonostora
Fülöpszállás–Vasutas SK
Tiszaug–Fülöpjakab
Jászszentlászló–Városföld
Szabadszállás–Katonatelep
Vasárnap, 13.30:
Kerekegyháza II.–Ladánybene
Jakabszállás–SC Hírös-Ép II.

12. forduló, november 12-13.
Szombat, 10.00:
SC Hírös-Ép II.–Jászszentlászló
Szombat, 13.30:
Fülöpszállás–Szabadszállás
Vasutas SK–Bugac
Pálmonostora–Ballószög
Városföld–Kerekegyháza II.
Ladánybene–Tiszaug
Fülöpjakab–Katonatelep
Vasárnap, 13.30:
Helvécia–Jakabszállás

13. forduló, november 19-20.
Szombat, 13.00:
Ballószög–Vasutas SK
Bugac–Fülöpszállás
Katonatelep–Ladánybene
Tiszaug–Városföld
Jászszentlászló–Helvécia
Szabadszállás–Fülöpjakab
Vasárnap, 13.00:
Kerekegyháza II.–SC Hírös-Ép II.
Jakabszállás–Pálmonostora

14. forduló, november 25-26.
Szombat, 10.00:
SC Hírös-Ép II.–Tiszaug
Szombat, 13.00:
Bugac–Szabadszállás
Fülöpszállás–Ballószög
Vasutas SK–Jakabszállás
Pálmonostora–Jászszentlászló
Városföld–Katonatelep
Ladánybene–Fülöpjakab
Vasárnap, 13.00:
Helvécia–Kerekegyháza II.

15. forduló, december 3-4.
Szombat, 13.00:
Ballószög–Bugac
Fülöpjakab–Városföld
Katonatelep–SC Hírös-Ép II.
Tiszaug–Helvécia
Jászszentlászló–Vasutas SK
Szabadszállás–Ladánybene
Vasárnap, 13.00:
Kerekegyháza II.–Pálmonostora
Jakabszállás–Fülöpszállás

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a baon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a baon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában