2022.08.11. 18:45
Elkészítették a megye három Közép csoportjának a sorsolását
A Magyar Labdarúgó-szövetség Bács-Kiskun Megyei igazgatósága elkészítette a megyei harmadosztályú bajnokság Közép csoportjának a sorsolását. Ebben a csoportban, amelyben a csapatok létszáma tizennégy, az őszi idény első fordulóját – akárcsak a többi csoportban – augusztus utolsó hétvégéjén rendezik, az őszi zárófordulót pedig a november 1920-i hétvégén vívják meg a csapatok.
Forrás: shutterstock.com/illusztráció
1.forduló, augusztus 27-28.
Szombat, 17.00:
Szank OBSE–Kiskőrösi LC II.
Vadkert FC STE II.–Tázlári FC
Kaskantyúi FSE–Császártöltés EFSK
Tabdi KSE–Izsáki SSE
Vasárnap, 17.00:
Kecel Senior–Bócsai BL SE
Akasztó FC II.–Balotaszállás FC
2. forduló, szeptember 3–4.
Szombat, 16.30:
Balotaszállás–Tabdi
Izsák–Kecel Senior
Bócsa–Kecel II.
Kunfehértó–Kaskantyú
Kiskőrös II.–Akasztó II.
Vasárnap, 16.30:
Császártöltés–Vadkert II.
Tázlár–Szank
3. forduló, szeptember 10-11.
Szombat, 16.30:
Szank–Császártöltés
Vadkert II.–Kunfehértó
Kaskantyú–Bócsa
Kecel II.–Izsák
Tabdi–Akasztó II.
Kiskőrös II.–Tázlár
Vasárnap, 16.30:
Kecel Senior–Balotaszállás
4. forduló, szeptember 17-18.
Szombat, 15.00:
Balotaszállás–Kecel II.
Szombat, 16.00:
Tabdi–Kiskőrös II.
Izsák–Kaskantyú
Bócsa–Vadkert II.
Kunfehértó–Szank
Vasárnap, 16.00:
Akasztó II.–Kecel Senior
Császártöltés–Tázlár
5. forduló, szeptember 24–25.
Szombat, 16.00:
Szank–Bócsa
Vadkert II.–Izsák
Kaskantyú–Balotaszállás
Kecel II.–Akasztó II.
Kiskőrös II.–Császártöltés
Vasárnap, 16.00:
Kecel Senior–Tabdi
Tázlár–Kunfehértó
6. forduló, október 1-2.
Szombat, 15.00:
Kecel Senior–Kiskőrös II.
Tabdi–Kecel II.
Balotaszállás–Vadkert II.
Izsák–Szank
Bócsa–Tázlár
Kunfehértó–Császártöltés
Vasárnap, 15.00:
Akasztó II.–Kaskantyú
7. forduló, október 8-9.
Szombat, 15.00:
Szank–Balotaszállás
Vadkert II.–Akasztó II.
Kaskantyú–Tabdi
Kecel II.–Kecel Senior
Kiskőrös II.–Kunfehértó
Vasárnap, 15.00:
Császártöltés–Bócsa
Tázlár–Izsák
8. forduló, október 16.
Vasárnap, 11.00:
Kecel Senior–Kaskantyú
Vasárnap, 14.30:
Kecel II.–Kiskőrösi LC II.
Tabdi–Vadkert II.
Akasztó II.–Szank
Balotaszállás–Tázlár
Izsák–Császártöltés
Bócsa–Kunfehértó
9. forduló, október 22.
Szombat, 14.30:
Szank–Tabdi
Vadkert II.–Kecel Senior
Kaskantyú–Kecel II.
Kunfehértó–Izsák
Császártöltés–Balotaszállás
Tázlár–Akasztó II.
Kiskőrös II.–Bócsa
10. forduló, október 29-30.
Szombat, 14.30:
Kaskantyú–Kiskőrös II.
Kecel II.–Vadkert II.
Tabdi–Tázlár
Balotaszállás–Kunfehértó
Izsák–Bócsa
Vasárnap, 13.30:
Kecel Senior–Szank
Akasztó II.–Császártöltés
11. forduló, november 5-6.
Szombat, 13.30:
Szank–Kecel II.
Vadkert II.–Kaskantyú
Bócsa–Balotaszállás
Kunfehértó–Akasztó II.
Kiskőrös II.–Izsák
Vasárnap, 13.30:
Császártöltés–Tabdi
Tázlár–Kecel Senior
12. forduló, november 12-13.
Szombat, 13.30:
Vadkert II.–Kiskőrös II.
Kaskantyú–Szank
Kecel II.–Tázlár
Tabdi–Kunfehértó
Balotaszállás–Izsák
Vasárnap, 13.30:
Kecel Senior–Császártöltés
Akasztó II.–Bócsa
13. forduló, november 19-20:
Szombat, 13.00:
Szank–Vadkert II.
Izsák–Akasztó II.
Bócsa–Tabdi
Kunfehértó–Kecel Senior
Kiskőrös II.–Balotaszállás
Vasárnap, 13.00:
Császártöltés–Kecel II.
Tázlár–Kaskantyú