2022.07.29. 15:45
Mutatjuk a megyei első osztályú bajnokság őszi sorsolását
Pénteken délután a Magyar Labdarúgó Szövetség Bács-Kiskun megyei igazgatósága közzétette a megyei első osztályú bajnokság 2022/23-as idényének az őszi sorsolását. A két újonc, a Bajai LC, illetve a Kunbaja hazai pályán kezd, előbbi a Soltvadkertet, utóbbi a Bácsalmást fogadja. A kezdési időpontok, illetve az, hogy szombaton vagy vasárnap játszanak-e le egy adott mérkőzést, az érintett csapatok módosítási kérelmei alapján még változhatnak.
Kivonulnak a csapatok a Kiskunfélegyháza–Akasztó mérkőzésen. Fotó: Gulyás Sándor/archív-felvétel
Fotó: Mediaworks
1. forduló, augusztus 27-28.
Szombat, 17.00:
Tiszakécskei LC II.–Kecskeméti LC
Kiskunfélegyháza–Kecel FC
Kunbajai SE–Bácsalmási PVSE
Vasárnap, 17.00:
Jánoshalmi FC–Akasztó FC
Kalocsai FC–Harta SE
Bajai LC–Soltvadkerti TE
Kiskőrösi LC–Lajosmizsei VLC
2. forduló, szeptember 3-4.
Szombat, 16.30:
Lajosmizsei VLC–Bajai LC
Harta SE–Tiszakécskei LC II.
Kecskeméti LC–Jánoshalmi FC
Vasárnap, 16.30:
Soltvadkerti TE–Kunbaja
Bácsalmási PVSE–Kiskunfélegyháza
Kecel FC–Kalocsai FC
Akasztó FC–Kiskőrösi LC
3. forduló, szeptember 10–11.
Szombat, 16.30
Tiszakécskei LC II.–Kecel FC
Kiskunfélegyháza–Soltvadkerti TE
Kunbajai SE–Lajosmizsei VLC
Vasárnap, 16.30:
Jánoshalmi FC–HArta SE
Kalocsai FC–Bácsalmási PVSE
Bajai LC–Kiskőrösi LC
Akasztó FC–Kecskeméti LC
4. forduló, szeptember 17-18.
Szombat, 16.00:
Lajosmizsei VLC–Kiskunfélegyháza
Harta SE–Kecskeméti LC
Vasárnap, 16.00:
Bajai LC–Akasztó FC
Kiskőrösi LC–Kunbajai SE
Soltvadkerti TE–Kalocsai FC
Bácsalmási PVSE–Tiszakécskei LC II.
Kecel FC–Jánoshalmi FC
5. forduló, szeptember 24-25.
Szombat, 16.00:
Tiszakécskei LC II.–Soltvadkerti TE
Kiskunfélegyháza–Kiskőrösi LC
Kecskeméti LC–Kecel FC
Vasárnap, 16.00:
Jánoshalmi FC–Bácsalmási PVSE
Kalocsai FC–LAjosmizsei VLC
Kunbajai SE–Bajai LC
Akasztó FC–Harta SE
6. forduló, október 1-2.
Szombat, 15.00:
Kunbajai SE–Akasztó FC
Lajosmizsei VLC–Tiszakécskei LC II.
Vasárnap, 15.00
Bajai LC–Kiskunfélegyháza
Kiskőrösi LC–Kalocsai FC
Soltvadkerti TE–Jánoshalmi FC
Bácsalmási PVSE–Kecskeméti LC
Kecel FC–HArta SE
7. forduló, október 8-9.
Szombat, 15.00:
Tiszakécskei LC II.–Kiskőrösi LC
Kiskunfélegyháza–Kunbajai SE
Harta SE–Bácsalmási PVSE
Kecskeméti LC–Soltvadkerti TE
Vasárnap, 15.00:
Jánoshalmi FC–Lajosmizsei VLC
Kalocsai FC–Bajai LC
Akasztó FC–KEcel FC
8. forduló, október 16:
Vasárnap, 14.30:
Kiskunfélegyháza–Akasztó FC
Kunbajai SE–KAlocsai FC
Bajai LC–Tiszakécskei LC II.
Kiskőrösi LC–Jánoshalmi FC
Lajosmizsei VLC–Kecskeméti LC
Soltvadkerti TE–Harta SE
Bácsalmási PVSE–Kecel FC
9. forduló, október 22..
Szombat, 14.30:
Jánoshalmi FC–Bajai LC
Tiszakécskei LC II.–Kunbajai SE
Kalocsai FC–Kiskunfélegyháza
Kecel FC–Soltvadkerti TE
Harta SE–Lajosmizsei VLC
Kecskeméti LC–Kiskőrösi LC
Akasztó FC–Bácsalmási PVSE
10. forduló, október 29-30
Szombat, 14.30:
Kiskunfélegyháza–Tiszakécskei LC II.
Kunbajai SE–Jánoshalmi FC
Lajosmizsei VLC–Kecel FC
Vasárnap, 14.30:
Kalocsai FC–Akasztó FC
Bajai LC–Kecskeméti LC
Kiskőrösi LC–Harta SE
Soltvadkerti TE–Bácsalmási PVSE
11. forduló, november 5-6.
Szombat, 13.30:
Tiszakécskei LC II.–Kalocsai FC
Harta SE–Bajai LC
Kecskeméti LC–Kunbajai SE
Vasárnap, 13.30:
Jánoshalmi FC–Kiskunfélegyháza
Bácsalmási PVSE–LAjosmizsei VLC
Kecel FC–Kiskőrösi LC
Akasztó FC–Soltvadkerti TE
12. forduló, november 12-13.
Szombat, 13.30:
Tiszakécskei LC II–Akasztó FC
Kiskunfélegyháza–Kecskeméti LC
Kunbajai SE–Harta SE
Lajosmizsei VLC–Soltvadkerti TE
Vasárnap, 13.30:
Kalocsai FC–Jánoshalmi FC
Bajai LC–KEcel FC
Kiskőrösi LC–Bácsalmási PVSE
13. forduló, november 19-20.
Szombat, 13.00:
Harta SE–Kiskunfélegyháza
Kecskeméti LC–Kalocsai FC
Vasárnap, 13.00:
Jánoshalmi FC–Tiszakécskei LC II.
Bácsalmási PVSE–Bajai LC
Kecel FC–Kunbajai SE
Akasztó FC–Lajosmizsei VLC