labdarúgás

2021.07.26. 07:00

Az NB II.-es őszi idény sorsolása

A Magyar Labdarúgó Szövetség elkészítette az NB II.-es bajnokság 2021–22-es idényének részletes menetrendjét. Összeállításunkban megtalálhatják többek között a két Bács-Kiskun megyei gárda, a Tiszakécskei LC és a Kecskeméti TE valamennyi mérkőzésének a kezdési időpontját.

Vincze Miklós

A sorsolásból, amelyben már a mérkőzések pontos kezdési időpontjai is szerepelnek, kiderül, hogy mikor lesznek rövid szünetek a bajnokságban, és hogy mikor tartanak a másodosztályban szerdai fordulókat. Az NB I.-ből a mögöttünk álló idényben kiesett két csapat, a Diósgyőr és a Budafok először az őszi utolsó fordulóban, a 19. körben találkozik egymással, december 5-én. A Bács-Kiskun megyei szurkolók által legnagyobb érdeklődéssel várt megyei rangadót a Tiszakécske otthonában vívja meg a Tiszakécskei LC és a Kecskeméti TE-Hufbau, november 24-én, este hat órai kezdettel.

A Tiszakécske az első bajnoki mérkőzését idegenben vívja, a WKW ETO FC Győr vendégeként vasárnap, este 19 órai kezdettel, míg a Kecskeméti TE hazai pályán kezd, a Budaörsöt fogadják a hírös városi­ak, szintén vasárnap este 19 órakor a Széktói Stadionban. Érdekesség, hogy a KTE az első négy vasárnapon zsinórban hazai pályán játszik. Ez úgy lehetséges, hogy a második fordulóbeli, Soroksár–KTE mérkőzés pályaválasztói jogát a felek felcserélték, illetve a 4. fordulóbeli, diósgyőri látogatás szerdai napra esik.

Tavaszról egy fordulót hoznak előre az idén, a tavaszi első, tehát a 20. forduló mérkőzéseit december 12-én, vasárnap vívják meg a csapatok.

1. FORDULÓ

Augusztus 1., vasárnap, 17.30: III. Kerületi TVE–Budafoki MTE, Nyíregyháza Spartacus FC–Dorogi FC, Aqvital FC Csákvár–Diósgyőri VTK.

Augusztus 1., vasárnap 19.00: WKW ETO FC Győr–TISZAKÉCSKEI LC, Pécsi MFC–Szombathelyi Haladás, Szolnoki MÁV FC–Szentlőrinc, KECSKEMÉTI TE-HUFBAU–Budaörs, BFC Siófok–Soroksár FC, Vasas FC–FC Ajka, Békéscsaba 1912 Előre–Szeged-Csanád Grosics Akadémia.

2. FORDULÓ

Augusztus 8., vasárnap, 17.30: KECSKEMÉTI TE-HUFBAU–Soroksár, Budaörs–Szolnok, Szentlőrinc–PMFC, Dorog–Békéscsaba.

Augusztus 8., vasárnap 19.00: Szombathelyi Haladás–ETO FC Győr, TISZAKÉCSKEI LC–Nyíregyháza, Diósgyőri VTK–Vasas, Ajka–Siófok, Szeged-Csanád Grosics Akadémia–III. Kerületi TVE, Budafok–Aqvital FC Csákvár.

3. FORDULÓ

Augusztus 15., vasárnap, 17.30: III. Kerületi TVE–Dorog, Nyíregyháza–Szombat­helyi Haladás.

Augusztus 15., vasárnap, 19.00: Békéscsaba–TISZAKÉCSKEI LC, ETO FC Győr–Szentlőrinc, PMFC–Budaörs, Szolnok–Soroksár, KECSKEMÉTI TE-HUFBAU–Ajka, Siófok–Diósgyőri VTK, Vasas–Aqvital FC Csákvár, Budafok–Szeged-Csanád Grosics Akadémia.

4. FORDULÓ

Augusztus 18., szerda, 17.30: Aqvital FC Csákvár–Siófok, Soroksár–PMFC, Budaörs–ETO FC Győr, Szentlőrinc–Nyíregyháza, Dorog–Szeged-Csanád Grosics Akadémia.

Augusztus 18., szerda, 19.00: Diósgyőri VTK–KECSKEMÉTI TE HUFBAU, Ajka–Szolnok, Szombathelyi Haladás–Békéscsaba, TISZAKÉCSKEI LC–III. Kerületi TVE, Vasas–Budafok.

5. FORDULÓ

Augusztus 22., vasárnap, 17.30: III. Kerületi TVE–Szombathelyi Haladás, Budafok–Dorog, Nyíregyháza–Budaörs.

Augusztus 22., vasárnap, 19.00: Békéscsaba–Szentlőrinc, ETO FC Győr–Soroksár, PMFC–Ajka, Szolnok–Diósgyőri VTK, KECSKEMÉTI TE-HUFBAU–Aqvital FC Csákvár, Siófok–Vasas, Szeged-Csanád Grosics Akadémia–TISZAKÉCSKEI LC.

6. FORDULÓ

Augusztus 29., vasárnap, 17.30: Aqvital FC Csákvár–Szolnok, Soroksár–Nyíregyháza, Budaörs–Békéscsaba, Szentlőrinc–III. Kerületi TVE.

Augusztus 29., vasárnap, 19.00: Siófok–Budafok, Vasas–KECSKEMÉTI TE-HUFBAU, Diósgyőri VTK–PMFC, Ajka–ETO FC Győr, Szombathelyi Haladás–Szeged-Csanád Grosics Akadémia, TISZAKÉCSKEI LC–Dorog.

7. FORDULÓ

Szeptember 12., vasárnap, 16.00: III. Kerületi TVE–Budaörs, Nyíregyháza–Ajka, Dorog–Szombathelyi Haladás, Budafok–TISZAKÉCSKEI LC.

Szeptember 12., vasárnap, 17.00: ETO FC Győr–DVTK, PMFC–Aqvital FC Csákvár, Szolnok–Vasas, KECSKEMÉTI TE-HUFBAU–Siófok, Békéscsaba–Soroksár, Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szent­lőrinc.

8. FORDULÓ

Szeptember 15., szerda, 16.00: Soroksár–III. Kerületi TVE, Budaörs–Szeged-Csanád Grosics Akadémia, Szentlőrinc–Dorog.

Szeptember 15., szerda, 18.00: KECSKEMÉTI TE-HUFBAU–Budafok, Siófok–Szolnok, Vasas–PMFC, Aqvital FC Csákvár–Győr, Diósgyőri VTK–Nyíregyháza, Ajka–Békéscsaba, Szombathelyi Haladás–­TISZAKÉCSKEI LC.

9. FORDULÓ

Szeptember 26., vasárnap, 16.00: III. Kerületi TVE–Ajka, Nyíregyháza–Aqvital FC Csákvár, Dorog–Budaörs.

Szeptember 26., vasárnap, 17.00: Békéscsaba–DVTK, ETO FC Győr–Vasas, PMFC–Siófok, Szolnok–KECSKEMÉTI TE-HUFBAU, TISZAKÉCSKEI LC–Szentlőrinc, Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Soroksár, Budafok–Szombathely.

10. FORDULÓ

Szeptember 29., szerda, 16.00: Budaörs–TISZAKÉCSKEI LC, Szentlőrinc–Szombathelyi Haladás.

Szeptember 29., szerda, 18.00: Szolnok–Budafok, KECSKEMÉTI TE-HUFBAU–PMFC, Siófok–ETO FC Győr, Vasas–Nyíregyháza, Aqvital FC Csákvár–Békéscsaba, DVTK–III. Kerületi TVE, Ajka–Szeged-Csanád Grosics Akadémia, Soroksár–Dorog.

Feszülten várják már a labdát nemcsak a KTE és a Makó, hanem a többi csapat játékosai és a szurkolók is
Fotó: Hraskó István

11. FORDULÓ

Október 3., vasárnap, 15.00: III. Kerületi TVE–Aqvital FC Csákvár, Nyíregyháza–Siófok, Dorog–Ajka, Budafok–Szentlőrinc.

Október 3., vasárnap, 17.00: Békéscsaba–Vasas, ETO FC Győr–KECSKEMÉTI TE-HUFBAU, PMFC–Szolnok, Szombathelyi Haladás–Budaörs, TISZAKÉCSKEI LC–Soroksár, Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Diósgyőri VTK.

12. FORDULÓ

Október 17., vasárnap, 13.00: KECSKEMÉTI TE-HUFBAU–Nyíregyháza, Siófok–Békéscsaba, Soroksár–Szombathelyi Haladás, Budaörs–Szentlőrinc.

Október 17., vasárnap, 17.00: Vasas–III. Kerületi TVE, Aqvital FC Csákvár–Szeged-Csanád Grosics Akadémia, Diósgyőri VTK–Dorog, Ajka–TISZAKÉCSKEI LC, PMFC–Budafok, Szolnoki MÁV FC–ETO FC Győr.

13. FORDULÓ

Október 24., vasárnap, 13.00: III. Kerületi TVE–Siófok, Nyíregyháza–Szolnoki MÁV FC, ETO FC Győr–PMFC, Szentlőrinc–Soroksár, TISZAKÉCSKEI LC–Diósgyőri VTK, Dorog–Aqvital FC Csákvár, Budafok–Budaörs.

Október 24., vasárnap, 17.00: Békéscsaba–KECSKEMÉTI TE-HUFBAU, Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Vasas, Szombathelyi Haladás–Ajka.

14. FORDULÓ

Október 31., vasárnap, 13.00: KECSKEMÉTI TE-HUFBAU–III. Kerületi TVE, Siófok–Szeged-Csanád Grosics Akadémia, Soroksár–Budaörs.

Október 31., vasárnap, 17.00: ETO FC Győr–Budafok, Pécsi MFC–Nyíregyháza, Szolnok–Békéscsaba, Vasas–Dorog, Aqvital FC Csákvár–TISZAKÉCSKEI LC, Diósgyőri VTK–Szombathelyi Haladás, Ajka–Szent­lőrinc.

15. FORDULÓ

November 7., vasárnap, 13.00: III. Kerületi TVE–Szolnok, Budafok–Soroksár, Nyíregyháza–ETO FC Győr, Budaörs–Ajka, Szentlőrinc–Diósgyőri VTK, TISZA­KÉCSKEI LC–Vasas, Dorog–Siófok.

November 7., vasárnap, 17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–KECSKEMÉTI TE-HUFBAU, Békéscsaba–PMFC, Szombathelyi Haladás–Aqvital FC Csákvár.

16. FORDULÓ

November 21., vasárnap, 13.00: Nyíregyháza–Budafok, ETO FC Győr–Békéscsaba, Szolnok–Szeged-Csanád Grosics Akadémia, KECSKEMÉTI TE-HUFBAU–Dorog, Siófok–TISZAKÉCSKEI LC.

November 21., vasárnap, 17.00: Vasas–Szombathelyi Haladás, Aqvital FC Csákvár–Szent­lőrinc, Diósgyőri VTK–Budaörs, Ajka–Soroksár, PMFC–III. Kerületi TVE.

17. FORDULÓ

November 24., szerda, 13.00: III. Kerületi TVE–ETO FC Győr, Soroksár–Diósgyőri VTK, Budaörs–Aqvital FC Csákvár, Szentlőrinc–Vasas, Dorog–Szolnok.

November 24., szerda, 18.00: Szombathelyi Haladás–Siófok, Békéscsaba–Nyíregyháza, TISZAKÉCSKEI LC–KECSKEMÉTI TE-HUFBAU, Szeged-Csanád Grosics Akadémia–PMFC, Budafok–Ajka.

18. FORDULÓ

November 28., vasárnap, 13.00: Nyíregyháza–III. Kerületi TVE, Szolnok–TISZAKÉCSKEI LC, KECSKEMÉTI TE-HUFBAU–Szombathelyi Haladás, Siófok–Szentlőrinc.

November 28., vasárnap, 17.00: ETO FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia, PMFC–Dorog, Békéscsaba–Budafok, Vasas–Budaörs, Aqvital FC Csákvár–Soroksár, DVTK–Ajka.

19. FORDULÓ

December 5., vasárnap, 13.00: III. Kerületi TVE–Békéscsaba, Soroksár–Vasas, Budaörs–Siófok, Szentlőrinc–KECSKEMÉTI TE-HUFBAU, TISZAKÉCSKEI LC–PMFC, Dorog–ETO FC Győr.

December 5., vasárnap, 17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Nyíregyháza, Budafok–Diósgyőri VTK, Szombathelyi Haladás–Szolnok, Ajka–Aqvital FC Csákvár.

20. FORDULÓ

December 12., vasárnap, 13.00: Budafok–III. Kerületi TVE, Dorog–Nyíregyháza, TISZAKÉCSKEI LC–ETO FC Győr, Szentlőrinc–Szolnok, Budaörs–KECSKEMÉTI TE-HUFBAU, Soroksár–Siófok.

December 12., vasárnap, 17.00: Ajka–Vasas, Diósgyőri VTK–Aqvital FC Csákvár, Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Békéscsaba, Szombathelyi Haladás–PMFC.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a baon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a baon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában