cselgáncs

2020.10.07. 07:00

Kiválóan szerepeltek a bajai cselgáncsosok

U23 Országos Bajnokságon Győrben 43 klub 140 indulója vett részt, a Mogyi Bajai Judo Club remekül helyt állt, a +78kg kategóriában Szigetvári Mercédesz első helyen végzett.

Márton Anna

Forrás: Mogyi Bajai Judo Club

Cselgáncs Győrben az Olimpiai Sportparkban tartotta meg az U23 Országos Bajnokságot a Magyar Judo Szövetség, ennek eredeti helyszíne a bajai Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja sportcsarnoka lett volna. A létesítményvezetők az aktuális pandémiás kormányrendelet miatt a helyszínt nem biztosíthatták. A rendelkezés kitér arra, hogy a köznevelési intézmények területére, csak a rendeletben meghatározott személyek léphetnek be és a rendezvény helyszínéül szolgáló sportcsarnok az intézmény területén található.

Október harmadikán 43 klub 140 versenyzője indult az országos bajnokságon. A Mogyi Bajai Judo Club hét fővel vett részt a megmérettetésen.

– Mindenki kiválóan dolgozott, nagyon értékes helyezéseket értünk el. Az eredmények alapján az éremtábla negyedik helyén végzett a bajai cselgáncs csapat. Mindenkire büszkék vagyunk – nyilatkozta Radics Attila edző.

Szigetvári Mercédesz első helyezést ért el a versenyen.
Fotó: Mogyi Bajai Judo Club