úszás

2020.03.11. 16:43

A hétvégén rendezték meg a XXXV. BÁCSVÍZ-kupát Kecskeméten

A BÁCSVÍZ KVSC és a Kecskeméti Fürdő közösen rendezte a XXXV. BÁCSVÍZ-kupát. A hétvégi viadalon 28 egyesület csaknem 350 versenyzője 1364 alkalommal állt rajtkőre, a hazaiak 33 sportolóval neveztek a megméretésre.

Borbély Károly

A kecskeméti viadalon szereplő BÁCSVÍZ KVSC csapata

Forrás: BÁCSVÍZ KVSC

Fotó: Czeglédi Imre

A csapatverseny győztese az Érdi Úszósport Kft. lett, a dobogó második fokára a KVSC, míg a harmadikra a Kecskeméti Sportiskola együttese állhatott fel. Egyéniben a legtöbb LEN-pontot a BÁCSVÍZ két versenyzője, Mohay Janka és Kiss-Pauditz Aliz gyűjtötte.

A BÁCSVÍZ KVSC éremszerzői: Mohay Janka, Kiss-Pauditz Aliz, Pajor Franciska, Osztényi Dániel, Mozsárik Levente, Mészáros Dániel, Magony Joshua, Czeglédi Diána, Szabó Nóra, Tóth Molli, Dongó Gellért, Szilvási-Hazag Aliz, Kosztolányi Anna, Mácsai Dóra, Gajári Márk, Kis Bence, Szalontai Roland, Czeglédi Kenéz, Farkas Janka, Domján Noémi.

Az egyesület pontszerző helyezést elért versenyzői: Wórum Benedek, Tarsoly Zsolt, Hajagos Benjámin, Szűcs Balázs, Bali Dorottya, Szűcs Barnabás, Rössler Nathalie, Kovács Tamás János.

Felkészítő edzők: Nagy Zoltán, Bálint Zoltán, Bács Ferenc.

Fotó: Czeglédi Imre / BÁCSVÍZ KVSC