2019.12.11. 12:25

Csak a Majsa és a KIKI volt képes győzni

A kézilabda NB II. hétvégi fordulójában csak két Bács-Kiskun megyei alakulat gyűjtötte be a két pontot.

Forrás: shutterstock.com

A vártnál simábban húzta be a meccsét a Dél-keleti csoportban a Kiskunmajsa, hat góllal múlták felül a Kunszentmártont.

Annál nagyobb küzdelemben diadalmaskodott a Déli csoportban a KIKI Sport a Pénzügyőr ellen. Az első játékrész derekán hétgólos volt a Pénzügyőr előnye. a KIKI a félidőre kettőre csökkentette a hátrányt. A második félidőt a fővárosiak kezdték jobban, ismét elléptek néggyel, ám a hazaiaknak a 48. percben sikerült egalizálniuk, és a hajrát is ők bírták jobban.

NB II. férfi, Dél-nyugati csoport: MK Pelikán-Siklós KC–Bajai KSE 24–22, Hőgyészi SC–Kalocsai KC 31–30

NB II. férfi, Déli csoport: KIKI SKFT–Pénzügyőr SE 27–26

NB II. férfi, Dél-kelet: Békéscsaba DKSE–Bácsalmási PVSE 39–21, Kiskunmajsai KC–Katona Transsped Kunszentmárton KSK 27–21.

NB II. női, Déli csoport: GBB ZRT Kecskemét U22–Csepel DSE 27–36.

NB II női, Dél-kelet: Bácsalmási PVSE–Hódmezővásárhelyi LKC 19–38.