Duatlon

2018.10.04. 11:33

Két arannyal zártak

A Magyar Triatlon Szövetség 2018. évi duatlonranglistás versenysorozatának utolsó állomásának Ajka adott otthont. A viadalon a DMTK-KVSE öt kiskunfélegyházi versenyzője indult, és mindannyian nagyszerűen szerepeltek.

Borbély Károly

Csontos Dóra a dobogó csúcsán

Forrás: Petőfi Népe

A gyermek kategóriában (2 km futás, 8 km kerékpározás, 1 km futás) Csontos Dóra a dobogó legfelső fokára állhatott, Vincze Nádja pedig 8. lett.

Az ifik között Fricska Anna megszerezte a legjobbnak járó aranyérmet, amivel az idei ifi korosztályos duatlonranglista 2. helyére ugrott, míg Csontos Fanni remek időeredménnyel a 12. helyen ért célba.

Fotó: Petőfi Népe

Fricska Fanni junior kategóriában indult és teljesítményével a 6. helyezést harcolta ki.

– A csapattársam, Papp Laura az eddigi eredményeivel már bebiztosította a ranglistán az első helyét, most rajtam volt a sor, hogy egy jó versenyzéssel beállítsam a végső sorrendet – mondta a verseny után Csontos Dóra.

A felkészülésben Bozsó István és Nagy Viktor edzők segítették a fiatal versenyzőket.