kerékpár

2018.08.15. 16:26

Verseny verseny hátán: Ob-re készülnek a Kecskeméti ES bringásai

Szeptember végén, a hegyi országos bajnoksággal zárul az országúti idény, de addig még nagyon sok a teendője a Piroska Szörp Kecskeméti ES bringásainak: szinte minden hétvégén versenyen kell felmérni erejüket, hogy ismét formába tudjanak lendülni az országos bajnokságra.

Borbély Károly

Gohér Mihály a dobogó csúcsán a komáromi viadalon

Az elmúlt hétvégén sem volt ez másképp, Gohér Mihály a Komáromban rendezett Brigetio országúti mezőnyversenyen indult, és sprintbefutóval megnyerte kategóriáját. Az U19-es válogatott kerettag kerékpáros az abszolút eredménylistán 174 induló között a 4. lett.

Csorba Bence az ország másik részében kicsit kirándult a triatlon világában. Igen jól sikerült a bemutatkozása, mert a VII. Szálka Kupa amatőr versenyen kategóriájában a dobogó legfelső fokára állhatott.