futsal

2018.04.06. 10:19

Pénteken Gödöllőre utazik a Scoregoal

A Scoregoal Kecskemé­ti Futsal Club péntek este 19 óra 30 perckor a Covritas Futsal Gödöllő vendége lesz a futsal NB II. Keleti csoportjának az alsóházi rájátszásban.

A tizenhárom ponttal rendelkező éllovas utazik a hétpontos harmadik helyezetthez, a papírforma tehát mindenképpen Koós Károly fiai mellett szól. A két csapat alapszakaszban elért egymás elleni eredményei pedig – hazai pályán 15–1, idegenben pedig 4–1 arányban páholták el a kecskemétiek a Gödöllőt – egyenesen a jövőt építő kecskemétiek kötelező győzelmére utalnak.

Megtisztelő felkérést is kapott a kecskeméti gárda. A Costa Rica-i válogatott a magyar futsalválogatottal játszik két hivatalos felkészülési mérkőzést, és mielőtt hazautaznának, Kecskemétre is ellátogatnak egy edzőmeccs erejéig. Costa Rica résztvevője volt az előző két vb-nek, 2016-ban a későbbi győztes argentinokkal ikszelve jutott tovább a csoportkörből, majd az Eb-címvédő portugálokkal szemben maradt alul a nyolcaddöntőben.