2023.10.15. 21:00
A nap legfontosabb hírei egy helyen – 2023. október 15.
Cikkünkben összegyűjtöttük a nap legfontosabb híreit.
Fotó: Pozsgai Ákos
Október 16-tól október 27-ig a Kiskunvíz ivóvízhálózat szivacsdugós csőtisztítási, és mosatási munkákat végez Hartán.
Egy újabb különleges összeállítást készítettünk olvasóink által beküldött, régi, családi, kedves fotókból.
A csoportjában éllovas magyar labdarúgó-válogatott 2-1-re legyőzte szombaton a vendég szerb csapatot Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésen, így ha kedden Litvániában is begyűjti a három pontot, akkor kijut a jövő évi németországi kontinenstornára.
Két autó ütközött össze Kiskunhalason.
Gyermekként babái haján gyakorolta a hajfonást Varga Nóra.
Árokba borult egy autó a Mindszenti körúton Kecskeméten.
Súlyos baleset történt vasárnap délelőtt az Imrehegy és Kiskunhalas között vezető úton, ahol egy kanyarban letért az útról egy személyautó és a fák közé csapódott. A sofőr, aki nem használta a biztonsági övet, kirepült és az autó alá szorult, az arra érkező többi autós segített rajta. Puszta kézzel ásták ki az autó alól, mire a tűzoltók kiértek. A férfit mentőhelikopterrel szállították a szegedi klinikára.
A Royal szálloda ma már csak emlék.
Mennyire emlékszik a régi mesékre?
Három gépkocsi ütközött össze Nagykőrösön.
A fortepan.hu fotóival múltidézésre hívjuk olvasóinkat. Mutatjuk, milyen felvételek készültek Magyarországon az 1973-as évben.
Megújult formában, de a már jólismert gazdag programkínálattal várták a Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Vári Szabó Szakképző Iskolája és Kollégiuma tanműhelyeiben a pályaválasztás előtt álló diákokat. Számtalan szakmát és mesterséget próbálhattak ki a fiatalok, akik a korszerű ipari készülékek használata mellett a kereskedelmet és a különféle cukrásztermékek készítését is kipróbálhatták.