Kezdeményezés

2022.11.26. 14:00

Idén is keresik Baja Hősét

December 5-ig várja a Mi Városunk Egyesület a jelöléseket.

Márton Anna

Fotós: shutterstock.com / illusztráció

A Mi Városunk Egyesület 2017-ben indította útjára a kezdeményezést, amelynek célja olyan emberek díjazása, akik a közjóért dolgoznak, csendben, feltűnés nélkül, a nyilvánosság kerülésével. Ha ismer a környezetében valakit, akit csodál azért, mert észrevesz olyan dolgokat, amiket más nem, mert tesz azokért, akikért más nem, mert odaáll-olyan ügyek mellé, amelyek mellé más nem, mert odafordul azokhoz, akikhez más nem, mert megteszi azt, amit más nem: itt az alkalom, hogy felhívja rá a figyelmet, szól a felhívás. Bárki jelölhet, rövid, fényképes bemutatással, indoklással és elérhetőséggel. A jelöléseket december 5-ig az [email protected] címre, valamint a közösségi oldalukra várják privát üzenetben. A felhívás szerint kizárólag pozitív üzenetet szeretnének közvetíteni. Politikai párthoz, vagy politikai célból létrejött szervezethez kötődő személyek jelölését nem fogadják el.

 

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a baon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában