2020.11.23. 11:33
Olvasóink közel fele otthoni programokkal tölti ki estéit
E heti szavazásunkban arra voltunk kíváncsiak, vajon mivel töltik a kényszerű, esti otthonmaradást olvasóink a kijárási tilalom idején.
Forrás: Shutterstock
Márciusban új helyzethez kellett alkalmazkodnunk, hiszen kevesen, vagy talán senki közülünk nem élte még át a kényszerű otthonmaradás és az ország, sőt a világ leállásának keserű élményét. Kitartottunk, túléltünk, újrakezdtünk, és most ott tartunk, ahonnan elindultunk. Ismét bezárt körülöttünk a világ, elcsendesült minden. Valószínűleg nagyon hasonló lelkiállapotban éljük ezt meg, de vajon ugyanazzal töltjük az estéinket?
Ezen a héten arra voltunk kíváncsiak, olvasóinknak mivel telnek a kötelező hazaérkezés utáni pillanataik?
Szavazóink majdnem fele, egészen pontosan 44% könyvet olvas, filmet néz, társasozik, otthoni programokat szervez.
Számunkra meglepő módon 35% arra voksolt, hogy takarítással, főzéssel, háztartásbeli dolgokkal tölti az idejét.
Csupán a szavazók 15%-a dolgozik este, s tölti idejét munkával, 6% viszont nem pazarolja el az otthonmaradás lehetőségét, új ismereteket, nyelveket, szakmát tanul.
[eweb-voting id="3392908"]
Borítóképünk illusztráció.