2025.04.17. 09:17
Aurelio legnagyobb ellenfele vitte el a fődíjat, kemény csatában győzött
Több hét után kihirdették a TV2 kaland reality-jének győztesét. A Farm VIP ötödik évadát az a versenyző nyerte, aki mindvégig keményen dolgozott, beletette az energiát, küzdött, miközben a farm állatainak gondozását is szívén viselte.
A Farm VIP 8-8 piros és sárga csapattaggal indult, a sok-sok kavarodás, fordulat után úgy jött ki a lépés, hogy a döntő küzdelmet végül is egy piros és egy sárga vívta meg, Németh Zsolt Leo és Horváth Gréta.

Fotó: TV2
Most először nyert
A Farm VIP utolsó, szerdán vetített adásában folyt az idegtépő küzdelem Leo és Gréti között. Az ügyességi pályán Leót korábbi csapattársa, Csanád vezette, motiválta, míg Grétát Judie kísérte, spanolta a végsőkig. A győztesként Leo futott be a célba, ahol a teljes Farm VIP csapata és a családtagok fogadták tűzijáték közepette. Leo nagyon boldog volt, hiszen több tévés műsorban szerepelt, de sosem sikerült nyernie. Most azonban az ő erején, energiáján és nem a szerencséjén múlt a győzelem. A fődíja 13 millió forint volt, de egy korábbi adásban egy játékért már kapott 1 milliót pluszban.
A Farm VIP két legaktívabb játékosa küzdött meg egymással
Mindkét finalista kedvelt volt a többiek körében. Ők ketten voltak azok, akik a több hét alatt, valóban beletették az érdemi, kétkezi munkát is a feladatokba, a mindennapokba. Leo győzött, de Gréta is büszke lehetett magára.
Aurelio álma nem teljesült
A 16 versenyző között ott volt a bajai rosszfiú, Aurelio is, aki sokat taktikázott, de nem sokkal a vége előtt búcsúznia kellett. Holott úgy tervezte, hogy a végső csatát ő vívja majd meg Leóval.