2025.03.22. 17:00
Aurélio kiválóan bánt a fejszével, majd jött Pákó, és kórház lett a vége
A bajai fenegyerekre, Aurélióra sok mindent lehet mondani. De aki nyomon követi a TV2 Farm VIP kalandreality-jét, az láthatja az idei évad egyik legsokszínűbb és legszórakoztatóbb jelensége az Aurélio.
A pénteki adás egyik pillanatában röhögőgörcsben tört ki. Folyatódott ugyanis a „Pákó győzött a logikai párbajban” sztori. Aurélio őszintén elmondta véleményét: szerinte nagyon ciki, hogy az egykori szépségkirálynő, Blága Tünde logikai feladványban alulmaradt Pákóval szemben, és ezért kiesett. Megjegyezte a bajai rosszfiú: „Az a játékostársam, aki Fekete Pákó ellen kiesik logikai játékban, hú… hát azt nagyon sajnálom. Nagyon ciki!”.

Fotó: TV2
Aurélio nemcsak vicces oldalát szokta megmutatni, arról is őszintén vall, mennyire hiányzik számára a család. Sőt a pénteki adásban még a favágásban való jártasságát is megmutatta, igazán jól bánt a fejszével. Remekül helyt állt a favágó versenyben, szakavatottan hasította a farönköket. Majd jött Pákó, aki favágás közben megsérült. Elég komolyan, kórházban kellett összevarrni a sebét, de utána visszatért a csapathoz.