Készülődés
2024.12.12. 17:27
Idén sem aprózta el a karácsonyfa díszítését Erdélyi Mónika
Az ünnepek közeledtével lassan mindenkinél áll már a feldíszített karácsonyfa. Erdélyi Mónika, halasi származású műsorvezető most megmutatta, idén hogyan pompázik otthona.
Mint azt Instagram-oldalán Erdélyi Mónika megosztotta, ők már készen állnak a karácsonyra, hiszen teljes pompában ragyog már a feldíszített karácsonyfa a házban.
Erdélyi Mónika mindent feldíszített
Minden dekoráció a helyére került, Mónika részletes videóban meg is mutatta követőinek a díszeket a legapróbb részletekig. A karácsonyfa körül hemzsegnek a különböző új és régebbi szerzemények, a lépcsőkorlát is ünnepi díszítést kapott, melyen természetesen ott lóg az adventi kalendárium is.
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a baon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Feliratkozom a hírlevélre