Exatlon/Videóval

2022.02.18. 10:01

Sérülés miatt a végjátékban sem lépett pályára Virág Andris

Csütörtökön a végjáték második napjára került sor a TV2 sport-reality-jében, az Exatlon Hungary All Stars-ban. A kecskeméti karatebajnok, Virág Andris sérülése miatt ezúttal sem lépett pályára.

K. N.

Megnyerték a kékek a második végjátékot. Fotó: TV2

Az első szettben 1-1-es állásnál állt be a küzdelmekbe a harmadik évad kecskeméti győztese, Herczeg-Kis Bálint. A futam során Jósa Danny volt az ellenfele, akivel szinte egyszerre érkeztek az ügyességi feladathoz, ahol sorrendben kellett ledobni a kockákat. A pontot végül a kecskeméti gimnazista szerezte 2-1.

4-2-es Bajnok előnynél Bálint ellenfele Somhegyi Krisztián volt. A pirosak játékosa hamar előnybe került az akadálypályán, de a Kihívó a pontosabb dobásaival, elhappolta a pontot 4-3.

6-4-es Bajnok vezetésnél lépett ismét pályára Herczeg-Kis Bálint, aki ezúttal is Krisztiánnal mérkőzött. A tavalyi győztes most is bravúrozott, amivel 6-5-re zárkóztak a kékek. Azonban az első szettet végül 7-5-re nyerte a Bajnokok férfi csapata.

A második szettet a Kihívók női csapata nyerte 7-5-re, így döntő szettben dőlt el, hogy melyik csapat nyeri a napot.

A döntő játszmát végül 3-1-re nyerték a Kihívók, így pénteken négyes párbajt játszanak.