hírek, képek, témák - Oktatás

Az iskola születésnapját ünnepelték

2017. február 28.

Az iskola születésnapját ünnepelték

Kecskemét  | Fennállásának 120. évfordulóját ünnepelte pénteken a katonatelepi Mathiász János Általános Iskola. Ebből az alkalomból nagyszabású ünnepséget tartottak, melyben a diákok kaptak főszerepet.

A népszerűbb középiskolás helyekre nehéz bekerülni

2017. február 27.

felvételi | Több középiskolai hely van - különösen a négyosztályos iskolákban -, mint ahány jelentkező - emelte ki az M1 aktuális csatorna hétfő reggeli műsorában az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet főigazgatója.

A diákok szerelik össze az új számítógépeket

2017. február 27.

A diákok szerelik össze az új számítógépeket

Negyven darab új számítógépet kapott a kiskunhalasi II. Rákóczi Ferenc Katolikus Szakgimnázium és Gimnázium.

Főiskolásként kezdtek, egyetemistaként végeztek

2017. február 25.

Főiskolásként kezdtek, egyetemistaként végeztek

Tavaly júliusi megalakulása óta az első diplomaátadókat tartották pénteken és szombaton a Pallasz Athéné Egyetem két székhelyén.

Zalaegerszegi cég a campus első épületének kivitelezője

2017. február 24.

Zalaegerszegi cég a campus első épületének kivitelezője

Lezárult az első közbeszerzés eljárás, amelyet a Pallasz Athéné Egyetem campusának kivitelezésével kapcsolatban írtak ki. Az építkezést irányító Kecskeméti Duális Oktatási Zrt. a ZÁÉV Építőipari Zrt.-t választotta ki. Az oktatási épület 2018 nyarára lehet kész.

Egyre több a hallgató a Kodály Intézetben

2017. február 24.

Egyre több a hallgató a Kodály Intézetben

KECSKEMÉT  | Nagy fejlődésen ment át az elmúlt években a kapuit 1975-ben megnyitó Kodály Zoltán Zenepedagógiai Intézet.

Félmilliárd forintot céloz meg a kistérség

2017. február 24.

Baja | Többek közt szakemberek képzésére, helyi kezdeményezések támogatására, hátrányos helyzetű gyerekek, tanulók oktatáshoz való hozzáférésére költenék az 500 millió forintot.

Munka van bőven

2017. február 23.

Vélemény | Célegyenesbe fordultak a felvételire jelentkező középiskolások. A felsőoktatási intézményekbe a hónap közepéig kellett jelentkezniük.

Döntés után, felvételi előtt a végzős középiskolás diákok

2017. február 23.

Döntés után, felvételi előtt a végzős középiskolás diákok

Kiskőrös | Február 15-ig a felvételire készülő középiskolásoknak meg kellett jelölniük azokat az felsőoktatási intézményeket, ahol a tanulmányaikat folytatni kívánják.

Megalakult a Pallasz Athéné Egyetem konzisztóriuma

2017. február 22.

Kedden megtartotta alakuló ülését a Pallasz Athéné Egyetem konzisztóriuma.

Képgalériák - Oktatás

Témák - Oktatás

• Kultúra Kultúra Kultúrával kapcsolatos összes hír.
  • Közérdekű híreink Közérdekű híreink Minden a közüggyel kapcsolatban.
  • Oktatás Oktatás Tanulással, oktatással kapcsolatos írásaink.
  • Vélemények Vélemények Vélemények a megyében történtekről.
  • Gazdaság Gazdaság Minden, ami zsebre megy, gazdasági cikkek.
  • Önkormányzat Önkormányzat A helyi önkormányzat, képviselő-testület munkájáról szóló hírek témája
  • Pallasz Athéné Egyetem Pallasz Athéné Egyetem A Pallas Athéné Egyetem aloldala. Ebben a témában gyűjtöttük össze a Pallas Athéné Egyetem életéről, rendezvényeiről szóló cikkeket.
| 1 - 10 | 11 - 20 | 21 - 30 | 31 - 40 | 41 - 50 | 51 - 60 ... | >>
Előző
  • Kos
  • Bika
  • Ikrek
  • Rák
  • Oroszlán
  • Szűz
  • Mérleg
  • Skorpió
  • Nyilas
  • Bak
  • Vízöntő
  • Halak
Következő

Mai horoszkóp

• A barátság és a munkája során számos kapcsolatot köt. Sikersorozat következik életében. Szívügyek terén boldog, s bizakodó lehet.
Kos Bika Ikrek Rák Oroszlán Szűz
Mérleg Skorpió Nyilas Bak Vízöntő Halak
Megyei Piactér