hírek, képek, témák - Oktatás

Már diplomásként szelfiztek

2017. január 21.

Már diplomásként szelfiztek

Baja | Családias hangulatban adták át pénteken az Eötvös József Főiskolán a téli időszakban sikeres záróvizsgát teljesítőknek a tanulmányok befejeztét igazoló dokumentumokat. A diplomaátadó jó hangulatát időnként gügyögő gyerekek hangja fokozta. A jövő hónaptól átalakuló intézményben utoljára végeztek öt alapszakon, 41-en teljesítették az utolsó vizsgát a napokban.

Új igazgató az iskola élén

2017. január 20.

Új igazgató az iskola élén

LAJOSMIZSE  | Első tanévét tölti igazgatóként Plichta Ildikó a Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskolában.

Domborművet avattak a legendás testnevelőnek

2017. január 19.

Domborművet avattak a legendás testnevelőnek

KISKUNFÉLEGYHÁZA  | Egykori és jelenlegi tanárok, diákok közösen búcsúztak a 113 éves tornateremtől a Szent Benedek Középiskola Kiskunfélegyházi PG Tagintézményében. A régi helyébe közel 500 millió forintos beruházás keretében új, minden igényt kielégítő sportcsarnok épül.

Indul az első Violin Maraton, hegedűszóval

2017. január 19.

Indul az első Violin Maraton, hegedűszóval

KECSKEMÉT  | Brahms, Csajkovszkij, Mendelssohn és Paganini zeneműveire kapkodhatják majd lábukat a futók szombaton Kecskeméten, az első Violin Maratonon. A verseny bevételét tehetséges diákok hangszeres tanulmányainak segítésére fordítják.

Szombaton elkezdődnek az írásbeli felvételi vizsgák

2017. január 18.

Január 21-én kezdődnek a középfokú iskolák központi írásbeli felvételi vizsgái - közölte az Oktatási Hivatal (OH) szerdán az MTI-vel.

Felújították az iskolaudvart

2017. január 18.

Felújították az iskolaudvart

Kecskemét  | Az iskola kiskórusának műsorával szerdán adták át hivatalosan a kecskeméti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola felújított udvarát.

A kecskeméti Pallasz Athéné Egyetem is részt vehet a pályázaton

2017. január 17.

A Magyar Nemzeti Bank (MNB) négy egyetemmel - Budapesti Corvinus Egyetem, Budapesti Gazdasági Egyetem, Miskolci Egyetem, a kecskeméti Pallasz Athéné Egyetem - együttműködve hirdetett pályázatot a hallgatóknak a pénzügyi kultúra fejlesztésére és a pénzügyi tudatosság erősítésére - mondta a Magyar Nemzeti Bank (MNB) felügyeleti szóvivője kedden az M1 aktuális csatornán.

A legeredményesebb iskola lett az Arany

2017. január 17.

kecskemét | A 2015/16-os tanév diákolimpiai rendezvényein legkiemelkedőbben szerepelt köznevelési intézményeket és testnevelő tanáraikat díjazta hétfőn a Magyar Diáksport Szövetség (MDSZ).

A bizonyítványt is megszerezhetik

2017. január 14.

A bizonyítványt is megszerezhetik

A legtehetségesebb szakmunkásjelöltek írják ezekben a napokban a Szakma Kiváló Tanulója Verseny megyei fordulójának a feladatait Kecskeméten.

Marad a mérnökképzés

2017. január 13.

Marad a mérnökképzés

baja | A Sugovica partján marad a mérnökképzés, de a jövő hónaptól már a Nemzeti Közszolgálati Egyetem részeként. Egyebek mellett erről értesülhettek csütörtökön az Eötvös József Főiskola nyílt napjának résztvevői.

Képgalériák - Oktatás

Témák - Oktatás

• Kultúra Kultúra Kultúrával kapcsolatos összes hír.
  • Sport Sport Bács-Kiskun megyei sportélet.
  • Interjú Interjú Interjú érdekes emberekkel.
  • Közérdekű híreink Közérdekű híreink Minden a közüggyel kapcsolatban.
  • Oktatás Oktatás Tanulással, oktatással kapcsolatos írásaink.
  • Pallasz Athéné Egyetem Pallasz Athéné Egyetem A Pallas Athéné Egyetem aloldala. Ebben a témában gyűjtöttük össze a Pallas Athéné Egyetem életéről, rendezvényeiről szóló cikkeket.
| 1 - 10 | 11 - 20 | 21 - 30 | 31 - 40 | 41 - 50 | 51 - 60 ... | >>
Előző
  • Kos
  • Bika
  • Ikrek
  • Rák
  • Oroszlán
  • Szűz
  • Mérleg
  • Skorpió
  • Nyilas
  • Bak
  • Vízöntő
  • Halak
Következő

Mai horoszkóp

• A barátság és a munkája során számos kapcsolatot köt. Sikersorozat következik életében. Szívügyek terén boldog, s bizakodó lehet.
Kos Bika Ikrek Rák Oroszlán Szűz
Mérleg Skorpió Nyilas Bak Vízöntő Halak
Megyei Piactér