hírek, képek, témák - Kosárlabda

A jobbik csapat harcolhat tovább

2017. május 18.

KOSÁRLABDA  | A KTE-Duna Aszfalt elleni párharcot 3–0-ra nyerő Alba Fehérvár jutott a legjobb négy közé a férfi élvonalbeli bajnokságban. A felek első két meccse szoros, a harmadik, kedd esti találkozót viszont magabiztosan nyerte az Alba. A KTE a nyolcadik helyen zárta a baj­nokságot.

Baján is a Kaszások akarata érvényesült

2017. május 16.

KOSÁRLABDA | A férfi NB I. B rájátszásának (a 17–24. helyért) 5. fordulójában vereséget szenvedett a bajai együttes.

A végjátékban ismét az Alba volt a jobb

2017. május 13.

KOSÁRLABDA | Ahogy Fehérvárott, úgy a Messzi-csarnokban is a végjátékban csikarta ki a győzelmet az Alba a Kecskemét ellen a két együttes szombat esti meccsén.

Szombaton sem szabad görcsölniük az Alba ellen a KTE játékosainak

KOSÁRLABDA | A kecskeméti csapat a negyeddöntő első mérkőzésén megmutatta, hogy nem véletlen került be a legjobb nyolc közé. Szombaton ismét bizonyíthat az Alba ellen a hírös városi alakulat.

Megkezdi szereplését a legjobb nyolc között a Kecskemét

2017. május 10.

KOSÁRLABDA | A negyeddöntő első meccsét vívja szerdán a KTE-Duna Aszfalt az Alba Fehérvár otthonában. A párharc az egyik fél harmadik győzelméig tart.

Szerdán az Alba otthonában kezd a KTE

2017. május 8.

KOSÁRLABDA | Szerdán az első helyen végzett Alba Fehérvár ellen kezdi a negyeddöntőt a nyolcadik KTE-Duna Aszfalt a férfi élvonalbeli bajnokságban.

A legjobb nyolc között a KTE

2017. május 3.

KOSÁRLABDA | Soproni győzelmével bejutott a legjobb nyolc közé a KTE-Duna Aszfalt. A hírös városi együttes hatalmas izgalmak közepette tudott nyerni.

Simán nyert a Baja otthonában a Salgótarján

Kosárlabda | A férfi NB I. B rájátszásának (a 17–24. helyért) 4. fordulójában hazai pályán kapott ki a Baja.

Sopronban szerepel szerda este a Kecskemét

KOSÁRLABDA | Ha győz szerda este a Sopron vendégeként a KTE-Duna Aszfalt, akkor bejut a legjobb nyolc közé a férfi élvonalbeli bajnokságban. A 18 órakor kezdődő találkozón csak a sikeres szereplés jelenti a továbblépést a hírös városi csapatnak.

Győzelem a Kaposvár ellen

2017. április 26.

kosárlabda | A középszakasz középházának nyolcadik fordulójában a Kaposvárt fogadta szerda este a Messzi István Sportcsarnokban a KTE-Duna Aszfalt a férfi élvonalbeli bajnokságban. A mérkőzés végén a hírös városiak örülhettek.

| 1 - 10 | 11 - 20 | 21 - 30 | 31 - 40 | 41 - 50 | 51 - 60 ... | >>