hírek, képek, témák - Kosárlabda

Hét ponton múlt a győzelem a kosaras fiúknak

2017. február 26.

Kosárlabda | A szombati meccsen a kaposváriak három negyeden keresztül irányították a játékot, a negyedik játékrészben már a Kecskemét akarata érvényesült, de ez sajnos kevés volt a győzelemhez.

A Kaposvár otthonában szerepel a KTE-Duna Aszfalt

2017. február 25.

Kosárlabda | Szombaton a Kaposvár otthonában lép pályára az élvonalbeli bajnokságban a KTE-Duna Aszfalt férficsapata. A találkozó 18 órakor kezdődik.

Távolban aratott győzelemmel előre lépett a Baja

2017. február 19.

KOSÁRLABDA | Az NB I B Nyugati csoportjának 15.f ordulójában Sopronban aratott győzelmet a Baja férfi csapata.

Nem én vagyok magas, a többiek alacsonyak

KOSÁRLABDA | A KTE Duna-Aszfalt NB I-es kosárlabdacsapata gőzerővel dolgozik, hogy a Pécs elleni hazai vereség után Kaposváron próbáljon meg javítani.

Ismét a vendégek örülhettek Baján

2017. február 13.

KOSÁRLABDA | Kikapott a férfi NB I/B Nyugati csoportjának 16. fordulójában a Baja.

Nem bírt a KTE a Péccsel

2017. február 11.

kosárlabda | Az Ivosev és Molnár Márton nélkül játszó Kecskemét 79-85 arányban alulmaradt a Péccsel szemben szombaton este a férfi élvonalbeli bajnokin.

Ivosev és Molnár nem léphet pályára

kosárlabda | Tartalékosan várja a Pécs elleni szombati bajnokit a Kecskemét. Forray Gábor vezetőedző biztosan nem számíthat Ivosev Tomiszlavra és Molnár Mártonra.

Kikapott a Körmend otthonában a KTE-Duna Aszfalt

2017. február 5.

kosárlabda | Kikapott a tartalékosan felálló KTE-Duna Aszfalt a Körmend vendégeként. A hírös városi együttes legközelebb szombaton lép pályára, a pécsi gárdát fogadja.

A kosarasok is támogatták a koraszülöttosztályt

2017. február 3.

Kecskemét | A kórház vezetése és a koraszülött osztály munkatársai csütörtökön köszönték meg a KTE-Duna Aszfalt kosárlabda-csapatának és több cégnek a decemberi támogatását. Mészáros Máté újra kézbe vehette Krisztiánt, akivel közösen került egy naptárba.