2024.03.30. 18:16

Egy Horváth Zoltán-pókerrel biztosan győzött a Mélykút Halason

A hétvégén a 17. fordulót rendezik meg a vármegyei másodosztályú bajnokságban. A Déli csoportban szombaton egy mérkőzést játszottak le, szoros első félidő után végül 7–1 arányban győzött Kiskunhalason a Mélykút, a vendégek sikeréból Horváth Zoltán négy találattal vette ki a részét.

Vármegye II., Déli csoport

Illusztráció
Fotó: Shutterstock

Kiskunhalasi FC–Mélykúti SE 1–7 (1–2)

Kiskunhalas, vezette: Tamaskó Attila (Aradi Csaba, Lichtenberger István)

Kiskunhalas: Szávold – Gazdag, Ábrahám, Peic, Faddi, Vásárhelyi, Sárközi, Csorba, Miklai, Sutka, Magyarfi.

Mélykút: Maráczi – Madarász, Szabó L. (Fugira 46.), Geleta (Bori 76.), Vörös, Balla, Gyetvai (Brezovszki 70.), Bódi (Boldizsár 46.), Benkő, Vukovits (Illés 68.), Horváth Z.

Gól: Csorba a 38., illetve Benkő a 22., Horváth Z. a 25., 60., 81., 83., Vörös a 66., Bori a 77. percben.