Friss hírek

2004.10.24. 14:36

Debreceni kapufák, újpesti gólok

Lényegesen több helyzetet dolgozott ki ellenfelénél a Debrecen a labdarúgó Arany Ászok Liga tizedik fordulójának vasárnapi mérkőzésén, a három pontot mégis a lehetőségeit jobban kihasználó vendég Újpest gyűjtötte be, 2-1-es sikerével.

BAMA

Eredmény:
Debrecen - Újpest FC 1-2 (0-0)
Debrecen, 6500 néző, V: Makai
Gólszerzők: Kerekes (64.), illetve Bükszegi (47.), Kovács (85.)
Sárga lap: Komlósi (32.), illetve Erős (13.), Tamási (51.)
Debrecen: Csernyánszki - Bernáth (Madar, 56.), Éger, Komlósi, Nikolov - Dombi, Sándor, Habi, Halmosi - Bogdanovic (Leonardo, 78.), Kerekes
Újpest: Vlaszák - Grósz, Tamási, Juhár, Vanczák - Simek, Farkas, Erős, Tóth (Kőhalmi, 65.) - Bükszegi (Feczesin 79.), Rajczi (Kovács Z., 18.)

47. perc: jobb oldali újpesti szöglet után Bükszegi fejesét követően röviden szabadítottak fel a hazaiak, így a labda visszakerült a csatárhoz,  aki ezúttal már lábbal, 6 méterről megszerezte a vendégeknek a vezetést (0-1).
64. perc: Sándor T. ívelt be a jobb oldalról, Kerekes 7 méterről fejelt a bal sarokba (1-1).
85. perc: Erős szöktette Kovácsot a jobb oldalon, a támadó pedig 12 méterről, éles szögből, jobbról laposan lőtt a kapuba (1-2).