2024.05.18. 19:56

A Lajosmizse biztosan verte az Almást

A 6. Lajosmizse a sereghajtó Bácsalmást fogadta a vármegyei első osztályú bajnokság 28. fordulójában. A mérkőzést 3-0-ás félidő után magabiztosan, 7-0 arányban nyerte a hét közben a vármegyei kupa döntőjébe is bejutott hazai gárda.

Lajosmizsei VLC-Bácsalmási PVSE 7–0 (3–0)

Lajosmizse, vezette: Tihanyi Gábor (Bartucz Tamás, Kiss Dávid)

Lajosmizse: Tajti – Sallai, Fekete A., Halasi, Peres, Valkai (Borsos 54.), Zsiros (Fekete D. 54.), Orlov Sz., Bán (Cserni 70.), Juhász, Tarnoczki. Vezetőedző: Árva Zsolt.

Bácsalmás: Cselik – Patócs, Patocskai, Erb, Rajsli, Harnos (Palári 46.), Török, Pölhe, Kormos, Bálity, Fodor. Technikai vezető: Schneider István.

Gól: Sallai a 7., a 82., Fekete A. a 12., Zsiros a 21., Halasi az 51., Juhász a 62., Fekete D. a 56. percben.